Spor Giyim

Spor Giyim

Spor Giyim Kombinleri

Spor giyim, en rahat kombindir. Dolayısıyla ülkemizde olduğu kadar tüm dünyada da çok önemli bir yeri vardır.  Koşuşturma, sağa sola gitme, arabayla uzun yolculukta, otobüs, tren, vapur yada uçak ile seyahatte, takım bir elbise yada klasik bir kıyafetle seyahat edemezsiniz. Kan dolaşımınızın rahat olmasını istiyorsanız, kendinizi içinde rahat hissedebileceğiniz tek giyim şekli spor tarz giyimdir. Spor giyim son zamanlarda sadece spor değil aynı zamanda şık olmaya başladı. Farklı kombin ve tasarımlarla bütünleşince gecelere bile spor tarz ile katılmaya başladı hanım ve beyler. İsterseniz spor giyim kombinlerinde bu sezon neler var, birlikte göz atalım:

 

Spor Şık Tarz: Spor şık tarz içinde o kadar çok çeşit var ki, kendinizi kaybedebilirsiniz. Önceki algıya göre spor giyim sadece eşofman ve lastik ayakkabıdan ibaretti. Ancak şimdi durum çok farklı. Modacıların engin hayal gücü ile birleşen spor kıyafetler, harika tasarımlarla ortaya çıktı.

Spor Klasik Tarz: Eşofman altın üstüne kazak ile kombinleyip, altına yarım topuklu ayakkabı giyen birçok ünlü dergilere kapak oldu. Spor klasik bir tarz yaratarak, modaya yeni bir akım getirdiler.

Spor Modern Tarz: Fütüristik tarzları da spor modellerin içine harmanlayan modacılar bu anlamda da bir çığır açtılar. Spor kıyafet modellerinin sınırsız tasarımları içinde bu tarz çok beğenildi. Gri uzay kıyafeti havasındaki foşur foşur ses çıkartan ceketler bir dönem yok sattı. Halen daha beğenilerek giyiliyor.

Kalın Dolgulu Dpor Ayakkabı İle Spor Tarz: Özellikle kısa boylu bey ve hanımların, genç kızların çok ilgisini çekti. Hem boyu daha uzun gösterdiği hem de farklı bir tarz oluşturduğu için. Farklı renkleri de ilgi gördü. Bebek pembe, bebek mavi, süt beyaz, fuşya, su yeşili, neon renkler.

Spor giyim kombinlerinin sınırı yok. Bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen bey ve hanımlar, dergi ve magazin kanallarını karıştırabilir. Birbirinden farklı modelleri görünce siz de farklı bir model tasarlayıp, giymek isteyeceksiniz. Rahat giyimden vazgeçemeyen tüm bey ve bayanlar, spor giyimden asla vaz geçemez. Spor giyim bir yaşam biçimidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

 1. En güzeli rahat kıyafetler giyinmek. Spor kıyafetler benim için en vazgeçilmez giyim tarzı. İş yerinede bu şekilde gidiyorum. Resmi giyim tarzı insanı sıkar bütün gününü mahveder. Nasıl rahat hissediyorsanız öyle giyinin.

 2. Spor tarzı giyinmek ruhu genç kalan her insan için önemlidir insan kendini rahat ve zinde hisseder daha rahat hareket eder ve istediği gibi oturup kalkabilir.Spor kıyafet genelde her insana yakışır.Zaten iş yerinde takım elbise kravat artık bir yere kadar aslında kıyafet serbest olacak insan özgürce hareket etmedikçe başarılı olmaz ve baskı ile hata yapmak zorunda kalır bence en güzeli spor giyim

 3. spor giyinmek aslında bir tarzdır bu tarza inanan insanlar hayatın her alanında çalışırken de olsa spor giyinirler hatta bazı erkekler takım elbisenin bile spor tarzını seçerler dediğim gibi tarz olunca insanlar bunu uygulamaya çalışıyor.Zaten spor giyinmek rahatlık hissi uyandırır ve insana bir öz güven havası verir spor giyen insanlar genellikle rahat tavırlar sergiler ve stresleri yok denecek kadar azdır.Rahat hareket etme imkanına sahip olmaları da bir nevi bonus oluyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Ancak çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Karamsarlıktan uzaklaşın ve hırslı bir tavır içine girmekten kaçının. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Seyahatler sizin için canlandırıcı olabilir. Yolculuk programları yapabilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz ve çeşitli hayaller kurabilirsiniz. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve çeşitli projeler yapabilirsiniz. Planlarınızı uygulamak için kuvvetli arzular ile güne başlayacaksınız. Bugün sanatsal faaliyetlerde bulunanlar için verimli bir gün. Ayrıca eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz ve daha önce yapmak isteyip de fırsat bulamadığınız konuları şimdi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kendinizi hayallere kaptırmayın ve planlarınızı uygulamak için harekete geçin. Bugün sizin için hareketli geçecek ve kendinize olan güveniniz yükselecek.
İKİZLER BURCU YORUMU
İş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerinde fazla durmayın ve tartışma ortamlarından uzak durun. Endişeli hayallerden uzak durun ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Bazı karışıklıklar olabilir ve iletişim araçları ile ilgili bazı sorunlar çıkabilir fakat yaşam enerjiniz ve isteğiniz kuvvetli olduğu için sorunlar ile başa çıkabilirsiniz ve ilginç çözümler bulabilirsiniz. Yeter ki, endişeli hayallere kendinizi kaptırmayın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Meydana gelen olaylar ideallerinizi değiştirebilir ve böylece düşünceleriniz de değişebilir. Üstelik burçlar kuşağında değişebilme özelliğine sahip birisiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konulara yönelik gelişmeler sizi memnun edecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bugün yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayacaksınız ve önceden belirlediğiniz gibi işlerinizi sürdüreceksiniz. İsteklerinizin gücü sayesinde üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ve kişiler ile başa çıkabilirsiniz ve hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı davranabilirsiniz. Ayrıca kararlı ve istekli çalışmalarınız ile önemli kişilerin takdirini kazanacaksınız ancak bu durum yeni sorumluluklar almanızı gerektirebilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bilincinizin derinlerinden yükselen unutulmuş arzular rüya aracılığı ile ortaya çıkabilir ve sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile güne başlayabilirsiniz. İdeallerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz ve buna bağlı olarak düşünceleriniz de değişebilir. Bu arada karar vermek için aceleci davranmayın. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve endişeli düşünceler içine girebilirsiniz. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için özen gösterin. Dostlarınızın ve sevdiğinizin desteği moralinizi yükseltecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karşılaştığınız olaylar ve kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bilinçaltınız uyanabilir. Alıngan ve hassas olduğunuz bir gün. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Hareket halinde olmak karamsar duygulardan uzaklaşmanıza yardımcı olacak.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bazı karışıklıklar ve duyduğunuz haberler yüzünden keyifsiz olabilirsiniz. Fakat endişeli hayallerden uzak durmalısınız. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Yakınlarınız için endişelenmeniz mümkün. Ayrıca ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ideallerinizin değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın ve tartışmalardan uzak durun.
OĞLAK BURCU YORUMU
Bugün yoğun duygular, ilginç hayaller ve canlıymış gibi gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve bir süre üzerinde düşünebilirsiniz. Hayaller ve rüyalar sizin için harekete geçirici olabilir ve eskiden yaptığınız projeleri gözden geçirebilirsiniz. Bugün bilinçaltınızın derinlerinden en derin arzularınız uyanabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz ve sanatsal faaliyetlere yönelik organizasyonlar ile ilgilenebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve bu arada eski arkadaşlarınız ile karşılaşacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Yapmanız gereken olağan işler ile ilgileneceksiniz ve çalışmalarınızı bildiğiniz gibi sürdüreceksiniz. Akşama doğru ilginç fikirler uyanabilir ve eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Hem eski bilgiyi, hem de yeni teknoloji ile geliştirilen ürünler ilginizi çekecek ve çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada sizden daha farklı bilgiye sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz veya bu tip kişiler ile ilgili bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle akşama doğru karşılaşacağınız kişiler alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Ayrıca eviniz, yakınlarınız ve arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenmek hoşunuza gidiyor ancak düşünceler zihninizin derinlerine inebilir ve bu durum yapmanız gereken pratik işlere odaklanmanız zorlaştırabilir. Buna karşılık hayal gücü gerektiren işler ve sanatsal faaliyetlerde bulunanlar için verimli bir gün. Bilincinizin derinlerinden yükselen gizli arzularınız uyanabilir ve bilinenden daha başka konuları araştırabilirsiniz. Bugün uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve eski bir arkadaşınız ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada alacağınız teklifler sizi harekete geçirebilir.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28