Spor Giyim

Spor Giyim

Spor Giyim Kombinleri

Spor giyim, en rahat kombindir. Dolayısıyla ülkemizde olduğu kadar tüm dünyada da çok önemli bir yeri vardır.  Koşuşturma, sağa sola gitme, arabayla uzun yolculukta, otobüs, tren, vapur yada uçak ile seyahatte, takım bir elbise yada klasik bir kıyafetle seyahat edemezsiniz. Kan dolaşımınızın rahat olmasını istiyorsanız, kendinizi içinde rahat hissedebileceğiniz tek giyim şekli spor tarz giyimdir. Spor giyim son zamanlarda sadece spor değil aynı zamanda şık olmaya başladı. Farklı kombin ve tasarımlarla bütünleşince gecelere bile spor tarz ile katılmaya başladı hanım ve beyler. İsterseniz spor giyim kombinlerinde bu sezon neler var, birlikte göz atalım:

 

Spor Şık Tarz: Spor şık tarz içinde o kadar çok çeşit var ki, kendinizi kaybedebilirsiniz. Önceki algıya göre spor giyim sadece eşofman ve lastik ayakkabıdan ibaretti. Ancak şimdi durum çok farklı. Modacıların engin hayal gücü ile birleşen spor kıyafetler, harika tasarımlarla ortaya çıktı.

Spor Klasik Tarz: Eşofman altın üstüne kazak ile kombinleyip, altına yarım topuklu ayakkabı giyen birçok ünlü dergilere kapak oldu. Spor klasik bir tarz yaratarak, modaya yeni bir akım getirdiler.

Spor Modern Tarz: Fütüristik tarzları da spor modellerin içine harmanlayan modacılar bu anlamda da bir çığır açtılar. Spor kıyafet modellerinin sınırsız tasarımları içinde bu tarz çok beğenildi. Gri uzay kıyafeti havasındaki foşur foşur ses çıkartan ceketler bir dönem yok sattı. Halen daha beğenilerek giyiliyor.

Kalın Dolgulu Dpor Ayakkabı İle Spor Tarz: Özellikle kısa boylu bey ve hanımların, genç kızların çok ilgisini çekti. Hem boyu daha uzun gösterdiği hem de farklı bir tarz oluşturduğu için. Farklı renkleri de ilgi gördü. Bebek pembe, bebek mavi, süt beyaz, fuşya, su yeşili, neon renkler.

Spor giyim kombinlerinin sınırı yok. Bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen bey ve hanımlar, dergi ve magazin kanallarını karıştırabilir. Birbirinden farklı modelleri görünce siz de farklı bir model tasarlayıp, giymek isteyeceksiniz. Rahat giyimden vazgeçemeyen tüm bey ve bayanlar, spor giyimden asla vaz geçemez. Spor giyim bir yaşam biçimidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. En güzeli rahat kıyafetler giyinmek. Spor kıyafetler benim için en vazgeçilmez giyim tarzı. İş yerinede bu şekilde gidiyorum. Resmi giyim tarzı insanı sıkar bütün gününü mahveder. Nasıl rahat hissediyorsanız öyle giyinin.

 2. Spor tarzı giyinmek ruhu genç kalan her insan için önemlidir insan kendini rahat ve zinde hisseder daha rahat hareket eder ve istediği gibi oturup kalkabilir.Spor kıyafet genelde her insana yakışır.Zaten iş yerinde takım elbise kravat artık bir yere kadar aslında kıyafet serbest olacak insan özgürce hareket etmedikçe başarılı olmaz ve baskı ile hata yapmak zorunda kalır bence en güzeli spor giyim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Olaylara farklı açılardan bakacak ve rahatsızlık duysanız bile karşılaştığınız olayların sizi özgürleştirdiğini düşüneceksiniz. İlginç konular ve yaratıcılığı yüksek kişiler dikkatinizi çekebilir. Bugün isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Dostlarınızla haberleşebilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Yeni projeler yapabilir ve planlarınızı sevdiklerinize anlatabilirsiniz. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Karamsar duygulardan uzaklaşıp keyif aldığınız konularla ilgilenirseniz, başarılı olacaksınız. Sizin için projeler zamanı. Ayrıca isteklerinizi dostlarınıza anlatabilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Fakat sorumluluklarınızı gerçekleştirmek için daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir ve sabırlı olmalısınız. Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler yeni atılımlarda bulunabilir ve fırsatlarla karşılaşabilirler. Aslında kendinizi güçlü hissedecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteklerinizin peşinden gidebilir ve güç sahibi olanların desteğini alabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar alım, satım ve yatırım benzeri konular ile ilgilenebilir ve karşılaştıkları kişilerden etkilenebilirler.
İKİZLER BURCU YORUMU
Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönem ve elinizi çabuk tutun. Uygulamak istediğiniz planları ertelemeyin ve fikirlerinizi geliştirmek için çalışın. Özellikle projelerinizi uygulamak için uygun koşulların meydana geldiği bir dönemdesiniz. Sevdikleriniz sizi destekliyor. Dostlarınızın önerilerini gözden geçirebilirsiniz ve çok çeşitli fikirler ile karşılaşabilirsiniz. Farklı fikirler kafanızı karıştırabilir fakat sürpriz gelişmeler sizi kaygılarınızdan uzaklaştıracak ve kendinize olan güveniniz yükselecek. İlginç çözümlerinizi uygulamak için harekete geçebilirsiniz ve yapıcı bir tutum içinde bulunabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Heyecanlı olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar duygularınızı harekete geçirecek. İlginç aşk maceraları size çekici gelebilir ve marjinal kişilerden etkilenebilirsiniz. Farklı ortamlar ve yaratıcı kişilerden etkileneceksiniz. Yaşantınızda önemli değişiklikler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin ve detaylara takılı kalmayın. Aslında hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Sezgilerinize güvenin ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınızı yükseltin. Güç mücadelesi gerektiren ortamlardan uzak durun.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
Gizli niyetleriniz olabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Bu arada duyduğunuz haberler ve karşılaştığınız olaylara itiraz etmeden önce iyi araştırın ve aceleci davranmayın. Yanlış anlamalar olabilir. Aslında zihinsel açıdan yükseldiğiniz bir dönem ve pek çok detayı düşünürken kaygılar ortaya çıkabilir. Fikirlerinizi ortaya koymadan önce bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Bugün uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz veya arkadaşlarınız ile ilgili duyacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz. Bu arada size ihtiyacı olan yakınlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Eleştirici bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olacağı bir dönemdesiniz. Dikkatiniz yüksek olacak. Böylece duygularınızı aklınız ile denetlemeyi başaracaksınız. Projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Bu arada güç mücadelesi yapmasanız iyi olacak. Sabırsız ve tahammülsüz bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek. Ani değişiklikler olabilir.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili aceleci olabilirsiniz. Fakat bütün sabırsızlığınıza rağmen yapıcı ve olumlu davranmayı başaracaksınız. Sevdiklerinizin sıcak ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek ve girişimde bulunmadan önce dostlarınızın yardımını isteyeceksiniz. Bu arada sürprizler keyfinizi yerine getirecek ve olaylar hayata bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olacak. Aslında ani değişikliklerden rahatsızlık duysanız bile kendinizi keşfedeceğiniz bir dönemdesiniz. İlginç teklifler ile karşılaşmış olabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve bugün dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayacaksınız. Ani değişiklikler sizi rahatsız etse bile olaylara bakış açınızı tamamen değiştirebilirsiniz ve stratejinizi gözden geçirebilirsiniz. Fakat sert ve mücadeleci bir tavır içine girmeseniz iyi olacak. Sezgilerinize güvenin ve sorunları büyütmekten kaçının. Bu arada parasal sorunlar ve bazı karışıklıklar olabilir fakat olayların değiştirici etkisine direnç göstermek yerine yapıcı davranmaya gayret edebilirsiniz. Tutkulu ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Radikal değişiklikler yapabilirsiniz fakat sabırlı olmanız gerekiyor.
KOVA BURCU YORUMU
Özgür olmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve sizi özgürleştireceğini düşündüğünüz projeler yapacaksınız. Fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz ve isteklerinizi heyecanlı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu arada en derin duygularınız ve istekleriniz uyanabilir ve bazı duygularınızı gizlemek isteyebilirsiniz ancak karşılaştığınız olaylar ve kişiler isteklerinizi ortaya koymanıza neden olacak. Aslında fikirlerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve etkileyici olabilirsiniz. Bu arada sürprizler olabilir ve eski isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28