Ofiste Şık Görünmek için 5 Farklı Tarz Önerisi

Ofiste Şık Görünmek için 5 Farklı Tarz Önerisi

Ofiste Şık Görünmek için 5 Farklı Tarz Önerisi

Stili olan kadınlar için şık olmak her zaman önemli. İş hayatında olup bu koşuşturmaya dahil olmak da durumu değiştirmiyor. Gerek ofiste gerekse özel hayatında şık olmak isteyen kadınlara örnek olabilecek 5 stil önerimiz var size. Zaman kaybetmeden hemen başlayalım.

Spor-Şık

İlk olarak en sevilen ve en bilinen spor-şık tarz ile başlayalım. Kurumsal bir firmada çalışıyorsanız eğer Cuma günleri FreeFriday denen casual kıyafetin serbest olduğu günlerdir. İşte bu spor-şık tarz tam olarak kurumsal firmaların cuma gününde giyebileceğiniz kıyafetleri simgeler. Kot pantolon en sevilen parçasıdır bu tarz giyimin. Kot pantolonunuzu salaş bir kazakla kombinleyebileceğiniz gibi klasik bi gömlekle kombinleyipstiletto ile de tamamlayabilirsiniz.image001-4-300x200 Ofiste Şık Görünmek için 5 Farklı Tarz Önerisi

Kot pantolonunuzu salaş kazaklarla kombinleyip ayakkabı seçiminizle farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Aynı şekilde kot pantolonlarınızı marin çizgiler yansıtan bluzlarla da kombinleyebilirsiniz.image001-4-300x200 Ofiste Şık Görünmek için 5 Farklı Tarz Önerisi

Cool

İlla kalem etek ve şık bir gömlekle tarz olmanız gerekmez. Kalem eteğin üzerine giyeceğiniz balıkçı yaka bir kazakla da hem şık olabilirsiniz hem de cool.image001-4-300x200 Ofiste Şık Görünmek için 5 Farklı Tarz Önerisi

Feminen

Bir çok kadının vazgeçemediği tarzdır feminen. V yakalı vücudunuzu saran bir elbise feminen tarzı seven her kadın için ideal. Hem feminen hem de zarif görünmek içinse yuvarlak yakalı triko elbiseler tercih edebilirsiniz.image001-4-300x200 Ofiste Şık Görünmek için 5 Farklı Tarz Önerisi

Romantik

Midi boydaki kloş etekler romantik tarzın vazgeçilmez parçası. Diz hizasında olan kloş etekleri salaş dökümlü kazaklarla kombinleyebilirstilleto ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bu tip kombinlerde zarif aksesuarlar kullanmayı da unutmayın.image001-4-300x200 Ofiste Şık Görünmek için 5 Farklı Tarz Önerisi

Klasik

Dar paça kumaş pantolonlarınızı ipek gömleklerle kombinleyerek klasik çizgilerin dışına çıkmayarak şık ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz bu kombini sezonun trend rengi olan yeşil tonlarındaki dökümlü triko hırkalarla tamamlayabilirsiniz. Yüksek bel kalem etekleri de ipek gömleklerle kombinleyebilir, ofis ortamında şıklığınızı çevrenize kanıtlayabilirsiniz..image001-4-300x200 Ofiste Şık Görünmek için 5 Farklı Tarz Önerisi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

 1. Etek ve gömlek kombinasyonunu çok beğeniyorum. Soğuk günlerde ise kumaş pantolon ve bol kesim kazaklar çok hoş oluyor.

 2. Siyah ya da koyu gri pantolonla üste aynı renklerde gömlek giyildiği zaman çok güzel oluyor. Tavsiye ederim bu tarz kombinleri

 3. Dışarıda genellikle salaş giyinmeyi tercih ediyorum yani ne giydiğimin bir önemi yok. Ama işe giderken genelde kumaş pantolon giyerim hem yakışıyor hem de resmi gözüküyor.

 4. Asla etek bluz kombininden vazgeçmem. Kışın bile mutlaka etek giyerim. İş için diz altı siyah etekler çok uygun oluyor

 5. Yazın şık görünmek nispeten daha kolay. Kış aylarında trençkot ile ve şalın şıklığı ile daha hoş görünebiliriz.

 6. Kışın gömlek üzerine hırka giymeyi çok seviyorum. Bunun dışında pek üstünde durmuyorum açıkçası o gün canım ne isterse onu giyiyorum.

 7. Ofis ortamında giyinmek çok zor bir zanaattır. Hem çok güzel olacaksınız hem de rahat olacaksınız.Bütün bunları aynı şekilde yapmak gerçekten çok zor bir süreç bu süreci tam anlamıyla başarılı geçirmek için yapacaklarımız belli ofislerin olmazsa olmazı kloş eteklerdir. Beli ince gösteren basenleri gizleyen harika bir kıyafettir bu kıyafetin içine girdiğinizde basen ve bel daha ince ise harika bir seçim yapmış olacaksınız.Bu eteğin üzerine kış ayı ise balıkçı kazak eğer yaz ayında iseniz güzel bir gömlek ve fular ile kombinleyebilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Bir taraftan olayların sizi zorladığını düşünebilirsiniz ve yoğun duygular hissedebilirsiniz. Ancak isteklerinizin yaratacağı heyecana kendinizi bırakabilirsiniz. Sabırlı ve sakin davranmayı başaranlar için keyifli bir gün. Dikkatinizi kendinize odaklayabilir ve geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Çeşitli seyahatler yapabilir, kendinizi yenilemek için gayret gösterebilirsiniz. Hareket halinde olanlar arkadaş olabilecekleri zeki ve donanımlı kişiler ile karşılaşabilirler.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Farklı kültür ve felsefeye sahip olan kişilerle birlikte olabilirsiniz. Olaylara ve insanlara bakış açınız değişiyor. Ancak detaylara fazla takılı kalmayın ve ayrıntıların dağıtıcı etkisinden uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz yatırımları gözden geçirecek ve dikkatinizi kendinizin dışında gelişen olaylara yönelteceksiniz. Seyahatler ve çevre gezileri keyfinizi yerine getirecek. Bazı olaylar karşısında alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat kendinizi duygulara kaptırmayacaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve ciddi konular ile ilgilenebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz halsizlik ve isteksizlik gün içinde dağılacak ve dikkatinizi önem verdiğiniz konulara odaklayacaksınız. Üstelik yaşlı kişiler, patron ve otoriteyi temsil eden kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız. Böylece sabırsızlığınız azalacak ve yakınlarınıza karşı anlayışlı davranacaksınız. Yapmanız gereken işler ve daha önce almış olduğunuz sorumluluklar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün sabırlı ve disiplinli davranacaksınız.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kendi üzerinizde oluşturduğunuz disiplin çevrenizi etkileyecek. Özellikle büyükleriniz sizi takdir edecek. Bu arada kafanızın karışıklığı yüzünden sağlığınız kolay etkilenebilir. Fakat iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olduğunuz için sağlık sorunları ile kolay başa çıkabilirsiniz. Sadece dikkatinizi odaklamanız biraz zor olabilir. Bu nedenle dikkat gerektiren işleri sonraya erteleyin ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Eğlenceli ortamlar ve açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçirecek ve keşif gezileri yapacaksınız. Özellikle yatırıma yönelik yaptığınız araştırmalar ve çalışmalarınızı bugün gözden geçirebilirsiniz. Yenilikler ve her türlü zenginlikler dikkatinizi çekecek. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanların bütün dikkati yatırıma yönelik olabilir. Aynı zamanda kendinizi yenilemek, evlenmek, çocuk sahibi olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Fakat saygı duyduğunuz kişilere karşı daha dikkatli davranın. Detaylar dikkatinizi dağıtabilir.
AKREP BURCU YORUMU
Bugün kendinizle meşgul olacaksınız. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve parasal sorunlarınız olabilir. Daha doğrusu parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Harcama yaparken bütçenizi fazla aşmamaya özen gösterin. Bu arada arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan borç alabilir veya yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmayın. Özellikle sevdiklerinize karşı biraz anlayışlı davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirdiğiniz için sevdiğiniz içerleyebilir.
YAY BURCU YORUMU
Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve önem verdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Disiplinli ve ciddi tavırlarınız ile büyüklerinizi etkileyebilirsiniz. Özellikle burcun son on günlük devresinde doğmuş olanlar, hiçbir zaman olmadıkları kadar sabırlı ve dirayetli olacaklar. Uzun zamandır görmediğiniz büyükleriniz ile ilgilenebilir, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Katılacağınız davetlerde önemsediğiniz dostlarınızla karşılaşabilir ve ilişkilerinizi pekiştirebilirsiniz. Bugün hareketli ve verimli bir gün geçireceksiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Değiştirmek istediğiniz alışkanlıklarınızın sizi zorladığını düşünebilir ve yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Veya bunlar hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Daha önce sizde korku uyandıran konular artık aynı etkiyi yaratmayacak ve önemini kaybedecek. Bunun yerine daha başka şeyler önem kazanıyor. Bu arada hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkileri zorlamasanız iyi olacak. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Aslında çözümleyici ve dikkatli bir tutum içinde bulunacaksınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28