Nude Ruj Makyajı ile Dudaklarda Doğallık Sağlamak!

Nude Ruj Makyajı ile Dudaklarda Doğallık Sağlamak!

Nude Ruj Makyajı ile Dudaklarda Doğallık Sağlamak!

Makyaj kadınların giyim kuşamlarına verdikleri değer kadar önemli. Güzelliklerine güzellik katmak isteyen kadınların başvurduğu makyaj teknikleri yanlış kullanılması halinde kişiyi rezil de edebilir. Öncelikli olarak makyaj yaparken dikkat etmeniz gereken şey yüz şekliniz ve ten renginizdir. Sonrasında ilk adım her zaman gözlerdir. Göz makyajıyla makyajınızı başlarsınız. Göz makyajıyla dudak makyajınızın orantılı olması çok önemli. İkisinden birinin canlı ve göz alıcı olması yeterlidir. Aksi takdirde ikisi de iddialı olursa hem kötü bir görüntü oluşturur hem de yorucu bir görünüm verir. Geçtiğimiz sezon oldukça moda olan nude rujlar bu sene de popülerliğini koruyor. Doğal görünümün gündemden düşmeyen öğesi olan nude rujları nasıl kullanmanız gerektiğini biliyor musunuz?Nude_Ruj_-Makyajı_nazende Nude Ruj Makyajı ile Dudaklarda Doğallık Sağlamak!

Nude Ruj Nasıl Sürülür?

Günlük hayatta makyaj kadınların vazgeçilmezi. Bu vazgeçilmezliğin nedenlerin en önemlisi ise rujlar. Makyajını tamamlamasa da rujsuz dışarı adımını atmayan kadınların sayısı o kadar fazla ki. Hal böyleyken doğallıktan yana olanları da düşünmüş ruj üreticileri. Nude rujlar tam da doğallığı seven kadınların seveceği tarzdan. Cilt tonunuza uygun olarak seçip karar vermeniz gereken nude rujları kullanmak düşündüğünüz kadar kolay değil. Eğer cilt tonunuzla uygun değilse nude gibi değil daha ilginç bir renge bürünebilir bu rujlar. Bu nedenle dudağınızın doğal tonuna değil cildinizin doğal tonuna uygun olacak şekilde seçmeli ve kullanmalısınız nude rujları.

Nude_Ruj_-Makyajı_nazende Nude Ruj Makyajı ile Dudaklarda Doğallık Sağlamak!

Sadece günlük hayatta değil Hollywood yıldızları tarafından bile sevilen ve kullanılan nude rujlar dudaklarınıza olan ilgiyi düşüreceğinden gözleriniz ve yüzünüzün beğendiğiniz diğer bölgeleri daha çok dikkat çekecektir. Bu nedenle nude ruj tercih ettiğiniz zamanlarda özellikle göz makyajınıza daha fazla dikkat etmelisiniz. Allık seçiminde rujunuzun tonuna yakın olacak renkler kullanmalı, zıtlık yaratmaktan uzak durmalısınız.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Makyaj konusunda pek iyi değilim yüzüm çok güzel yani bana göre en azından diyelim ama makyaj yapmayı beceremiyorum elim ayağıma dolaşıyor.Göz kalemi ile gözümü kör edebilecek kapasitedeyim anlayın artık durumu.Evet bu nude ruj olayına kuaför salonunda şahit oldum bir bayan yaptırıyordu doğal görünmesinin yanı sıra gözler ve ten ile uyumu harika olmuştu bende şimdi heves ettim yarın kuaför salonuna gidip bu makyajı yaptıracağım

 2. Doğal dudaklara sahip olmak için dudağınızın rengine ait renkler kullanacaksınız.Çok basit gibi gelebilir ama maalesef durum bu kıpkırmızı bir ruj ile nasıl doğal olabilirsiniz.Bunun en önemli örneğini yapacağınız ten rengi bir makyaj ile dudağınıza uygulayacağınız sütlü kahve bir ton ile kanıtlayabilirsiniz mat ve pastel renkler kullanarak bu dediğim tarzı çok rahat yakalayabilirsiniz.Dudaklarınıza bakım yapmanızın da dudaklardaki ruju doğal göstermede bir çok etkisi vardır.Dudaklarınızın çatlamasını ve kırışık gözükmesini engelleyen nıvea dudak kremini kullanarak bu sorundan da kurtulabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28