Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Kış aylarının dondurucu soğuklarını hissettiğimiz şu günlerde nasıl kombin yapılmalı biliyor musunuz? Öncelikli olan bedeni sıcak tutmak olsa da tarzınızdan da ödün vermemelisiniz. Özellikle kış aylarında tercih edilen kadife elbiseleri aksesuar desteğiyle uygun hale getirmek mümkün. Daha çok siyah, kahverengi ve bordo gibi renklerin kullanıldığı bu ayki kombinlere son olarak zümrüt yeşili de eklendi. Dilerseniz tek parça dilerseniz iki parça olarak hazırlayacağınız kombinlerinizde bu renklere dilediğiniz gibi yer verebilirsiniz.Kış_Aylarında_-Kombinler_Nasıl_Olmalı-683x1024 Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Hava soğuk olsa da hayat durmuş değil. Kış aylarında da şık davetlere katılabilirsiniz. Gidilecek mekana göre şık bir davete giderken mini elbiseler tercih edebilirsiniz. Kış aylarına uygun gibi durmayan bu tercihi giyeceğiniz çorap çizmelerle ya da sadece diz üstü çizmelerle kış aylarına uygun hale getirebilir, hem de üşümemenizi sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz kombinlerinizi kürk detaylı aksesuarlar ya da kıyafetlerle de kışa uygun hale getirebilirsiniz. Eğer kış aylarında elbise size iyi bir tercih gibi gelmiyorsa pantolonlardan yana tercih yapabilirsiniz. Pantolonlarınızı gömlek ya da içerisinde ışıltılar barındıran kazaklarla kombinleyebilir, iddialı ayakkabılar ve çanta seçimleriyle şık davetlere de gidebilirsiniz. Soğuk kış aylarında çoğunlukla bot ve çizmeden yana olsa da stilettolarınızı da kullanabilirsiniz.Kış_Aylarında_-Kombinler_Nasıl_Olmalı-683x1024 Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Tabii ki içlerine opak çoraplar giymek kaydıyla.  Kış aylarında çok sevilen ve giyilen kalın kazakların işlemeli olanlarını tercih etmeniz halinde hem şık hem de sizi ısıtacak kombinlere sahip olmuş olursunuz.

Kış aylarında aksesuar seçimlerinde hiç zorlanmıyor olmalısınız. Doğal olarak tercih ettiğimiz bere, eldiven ve atkı gibi aksesuarlar bu mevsimde kombinlerimizin vazgeçilmez öğeleri. Tüm bu parçaları birleştirirken kıyafetlerinizle ve hatta cild renginizle uyumlu olmalarına dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Tek renk kombinler daha az risk taşıdığından onları da tercih edebilir, tüm aksesuarlarınızı aynı renkte seçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

 1. Uzun ve transparan kıvrımlı etekler çok güzel bu sene birçok bayanda bu etekleri gördüm. Moda haftalarını da elimden geldiğince takip ediyorum ve sık sık bu eteklerle karşılaşıyorum.

 2. Kış aylarında sürekli tayt giyerim hatta çoğu zaman işe bile tayt giyerek giderim. Rahat ve pratik sizede tavsiye ederim.

 3. Tabiki trençkotlar kış aylarında devreye giriyor. Her fırsatta giyerim, ne giyerseniz giyin çok yakışıyor her şeye

 4. Gece için sstraplez vazgeçilmezim, yaz kış fark etmez giyerim. Günlük ise blazzer ceketler kullanılabiliir, çok şık oluyor.

 5. Kışın en güzel kombin İçinize giydiğiniz ceketler paltonuzdan daha kısa ve dar olmalı.

 6. kış aylarında kombin oluşturmak yaz aylarına göre daha kolay ve etkili olabilmektedir.Ben bu aylarda üzerime ne giyersem yakıştırıyorum ama yaz ayı öyle değil yaz ayında giydiğimiz kıyafetler azalıyor ve vücudumuz ön plana çıkıyor eğer ideal kiloda değilsek kıyafetlerle vücudumuzu saklamamız gerekiyor bu nedenle yaz ayında kombin oluşturmak çok zor ve bunaltıcı oluyor.Ama kış aylarına bayılıyorum kilolarını örtmek çok kolay siyah güzel bir tayt üzerine boğazlı bir kazak mont yada pardösü gerektirmeden güneşli havalarda giyeceğiniz harika bir kombin olmakta ayakkabı seçimi için spor platform topuk ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Güne istekli başlayacak ve fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız. Yeni projeler yapabilir ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Grup çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacağınız bir gün. İlginç teklifler alabilirsiniz. Ayrıca siz de çeşitli teklifler de bulunabilir ve ilginç araştırmalar yapabilirsiniz. Gençler, çocuklar ve değişik kitlelere yönelik farklı projeleriniz ile çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bu arada kıskançlık ve düşmanca duygulardan uzak durun ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Öğle saatlerinde duygularınız derinleşebilir.
BOĞA BURCU YORUMU
Kafanız karışık olabilir ve eski kararlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Ancak sabırlı davranacaksınız. Öğlene doğru karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Sanatçılardan ve yüksek idealleri olan kişilerden etkilenebilirsiniz ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yabancılar ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Farklı ortamlar, değişik kültürler ve yurt dışı ile bağlantılı işler dikkatinizi çekecek. Büyük organizasyonların içinde yer almak isteyebilirsiniz. Kalabalıklar ve birbirinden çok farklı kişilerin birlikte bulunduğu ortamlarda kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve uzlaştırıcı bir tavır içinde olacaksınız.
İKİZLER BURCU YORUMU
Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken aceleci davranmayın. Bugün iletişim trafiğiniz hareketli olacak. Belgeler, evraklar ve faturalar ile ilgili çeşitli çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca daha önce yapılması gereken işlerinizi bugün tamamlamak için çok çalışmanız gerekebilir. Arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Ayrıca ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz ve araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Öğle saatlerinde karşılaştığınız olaylar endişe uyandırabilir. Kuşkucu bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın.
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. İçinde bulunduğunuz koşulları değiştirmek isteyebilirsiniz veya alışkanlıklarınızı değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Eski dostlarınız ve arkadaşlarınız ile iletişiminiz azalmış olabilir veya siz yeni tanıştığınız kişilere daha fazla ilgi gösteriyor olabilirsiniz. Ancak eski dostlarınızı ihmal etmeyin. Orijinal fikirler ve teknoloji ile ilgili gelişmeler ilginizi çekiyor. Böylece yeni öğreneceğiniz bilgilerin ışığında fikirleriniz değişebilir ve olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Özgür düşünceler davranışlarınıza yansıyacak ve kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde kalkabilirsiniz ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için disiplinli ve kararlı bir tavır içinde olabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız derinleşecek ve gizli istekleriniz uyanacak. Bu arada endişeleriniz de uyanabilir. Kayıp ve yanılgı duygusunu büyütmeyin. Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanın ve yanıltıcı kişiler ile ilişkilerinizde tedbirli olun. Yalanlar ve yanıltıcı durumlar karşısında iyi duygunuzu koruyun ve bu arada sağlığınıza özen gösterin. Gelişmeler sizin hayal ettiğinizden farklı olabilir. Ancak dirayetli ve sabırlı olduğunuz bir dönemdesiniz. Saygı duyduğunuz kişiler sizi destekliyor.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Yaratıcı fikirleriniz ile dikkat çekeceğiniz bir gün. Bugün kendinizi daha güçlü ve kararlı hissedeceksiniz. İsteklerinizi belirleyebilir, ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Kariyer yapmak isteyenler için fırsat zamanı. Ancak fikirlerinizi ortaya koymadan önce bir kez daha gözden geçirin. Aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. Öğlene doğru hayal gücünüzü uyandıran gelişmeler ile karşılaşmanız mümkün. Geleceğe yönelik idealleriniz olabilir. Ayrıca sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz veya sanatçıların bulunduğu ortamlarda dolaşabilirsiniz. Yabancılar ile iş birliği yapabilir, farklı kültürleri araştırabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
Güçlü kişileri karşınıza almasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranmayı başarabilirsiniz ve gelişmeleri izleyebilirsiniz. Otoriteyi temsil eden kişiler ve büyüklerinize karşı davranışlarınız olumlu olsa bile güç mücadelesinden uzak durmanız gerekiyor. Kıskançlık ve düşmanlık çekecek davranışlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Öğlene doğru sezgileriniz yükselecek. İçinizden yükselen sese kulak verin ve sorunları büyütmekten kaçının. Aslında şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak daha önce farkında olmadığınız bazı ayrıntılar dikkatinizi çekebilir. Olayları fazla sorgulamayın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28