Genel

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Ev, aile, çocuklar ve arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişim sizin istediğiniz gibi olmayabilir ve dostlarınızın fikirlerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Ancak yakınlarınızı zorlamasınız iyi olacak. Tabii kendinizi de fazla zorlamayın. Aslında hem siz değişiyorsunuz, hem de çevrenizdeki kişiler değişiyor. Olayları akışına bırakırsanız, gelişmeler sizin istediğiniz yönde değişebilir. Karar vermek için acele etmeyin ve tartışmalardan uzak durun. Uzaklarda bulunan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya eski arkadaşlarınızdan alacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz. Ancak hemen karar vermeyin ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.
BOĞA BURCU YORUMU
İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Sevdiğinizden alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak ve stratejinizi gözden geçireceksiniz. Yeni stratejiler yapabilirsiniz ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için bazı alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz. Bugün sevdikleriniz ile birlikte davet ve toplantılara gidebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve onların ziyaretine gitmeyi düşünebilirsiniz. Kendinizi güçlü ve güzel hissedeceksiniz ve çevrenizdeki kişileri etkileyeceksiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz ve kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda dolaşacaksınız. Çevre gezilerine çıkabilir ve şimdiye kadar gitmediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Farklı ortamlarda dolaşmak ve ilginç kişiler ile tanışmak sizi heyecanlandıracak. Şimdiye kadar ilginizi çekmeyen konular ve kişilere aniden ilgi duyabilirsiniz. Uzaklara gitmek, farklı çevrelerde bulunmak sizi rahatlatacak ve içinde bulunduğunuz koşulları değiştirmek için yeni projeler yapacaksınız. Bugün keyif aldığınız konular ile ilgilenebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacak ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve sevdiğiniz ile ilgili duygularınızı gözden geçirebilirsiniz. Bugün kendinizi güzel ve çekici hissedeceksiniz ve çevrenizdeki kişileri etkileyeceksiniz. Ayrıca karşılaştığınız kişiler ve meydana gelen olaylar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve en derin istekleriniz açığa çıkabilir. Tutkulu aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek. Dost davetleri ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek ve kendinize olan güveniniz yükselecek.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün beklentilerinizin geriliminden uzaklaşacak ve kendinizi keyifli hissedeceğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Çevre gezilerine çıkabilirsiniz ve karşılaştığınız kişilerden ve mekanlardan etkilenebilirsiniz. Özellikle yeni tasarımlar, farklı dekor ve yaratıcı organizasyonlar ilginizi çekecek. Yeni yerler keşfetmekten keyif alacaksınız ve kendinizi özgür hissedeceksiniz. Daha doğrusu kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Sevdikleriniz ile haberleşebilirsiniz ve ilişkilerinizi farklı boyutlara ulaştırabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
Eviniz, yakınlarınız, anneniz ve sevdikleriniz ile ilgileneceğiniz bir gün. Gün içinde karşılaşacağınız olaylar ve kişiler bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız güzel günleri hatırlayabilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Neşeli ve enerjik tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. İsteklerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve etkileyici olabilirsiniz. Bugün hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz ve kendinizden memnun olacaksınız. Hem zihinsel, hem de duygusal açıdan yükseldiğiniz bir dönem.
TERAZİ BURCU YORUMU
Uzun zamandır görüşmediğiniz, ihmal ettiğiniz veya unuttuğunuz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Bu arada duyduğunuz haberler kafanızı karıştırabilir fakat bunları fazla önemsemeyeceksiniz. Alacağınız davetlere isteksiz gidebilirsiniz fakat daha sonra karşılaştığınız kişiler ve olaylar keyfinizi yerine getirecek ve halinizin değiştiğini hissedeceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız yabancılar dikkatinizi çekebilir ve onların davranışlarını inceleyebilirsiniz veya farklı kültürler ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz ve böylece duygularınızın değiştiğini hissedebilirsiniz.
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gideceksiniz. Büyüklerinizin ziyaretine gidebilir, önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Sevdiğinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. İsteklerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ancak sabırsızlık ve gerilim hissetmeniz de mümkün. Fakat bugün karşılaştığınız olaylar ve kişiler moralinizi yükseltecek ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Bugün olumlu ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.
YAY BURCU YORUMU
Karmaşık duygular ile güne başlayabilirsiniz. Fakat gün içinde sürpriz karşılaşmalar olabilir veya beklemediğiniz davetler alabilirsiniz ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkabilir ve ilginç yerler keşfedebilirsiniz. Açık hava, değişik ortamlar, ilginç tasarımlar ve özgür kişiler ile karşılaşmak sizi de özgürleştiriyor ve böylece kendinizi daha farklı hissediyorsunuz. Bu arada yenilikler ve ilginç çözümler dikkatinizi çekecek. Daha önce ilgilenmediğiniz konulara ilgi duyabilir ve yeni hobiler edinebilirsiniz. Ayrıca farklı kültürleri araştırabilir ve seyahat programları yapabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. İlginç konular ile ilgilenebilir, teknoloji ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bugün çevre gezilerine çıkabilir ve kendinizi özgür hissedeceğiniz yerlerin arayışı içine girebilirsiniz. Açık hava ve özellikle esintili yerlerde dolaşmak, ilginç yerler keşfetmek, keyfinizi yerine getirecek. Yeni ortamlar, özgür kişiler ve değişik tasarlanmış mekanlar ilginizi çekebilir. Ayrıca kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret göstereceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
Heyecan ve huzursuzluk hissedebilirsiniz fakat sevdiklerinize karşı anlayışlı davranacaksınız ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getireceksiniz. Gün içinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı tetikleyebilir ve unutulmuş olayları ve en derin arzularınızı hatırlayabilirsiniz. Güçlü ve kararlı tavrınız ile hem yakınlarınızı, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz ve isteklerinizi heyecan ile ortaya koyacaksınız. Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, dost davetlerine gidebilirsiniz. Katılacağınız davet ve organizasyonlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28