En Trend Anvelop Etek Modelleri Ve Kombinleri

En Trend Anvelop Etek Modelleri Ve Kombinleri

En Trend Anvelop Etek Modelleri Ve Kombinleri

Rahat kıyafetler insana kendisini de iyi hissettirir. Hem rahat hem de şık olmak istiyorsanız da en iyi tercih anvelop etekler olacaktır. Hem spor hem de şık görünen bu etekleri bluz, body ya da trikolarla kolayca kombinleyebilirsiniz. Anvelop etekler kombinlenirken genellikle topuklu ayakkabılar kullanılır. Dilerseniz topuklu ayakkabılar yerine spor ayakkabılar da kullanabilirsiniz.En-Trend_Anvelop_Etek_Modelleri_Kombinleri-245x300 En Trend Anvelop Etek Modelleri Ve Kombinleri

Trend: Anvelop Etek

Anvelop etek nedir diye soracak olursanız dikdörtgen bir kumaşın kalçadan üst kısmını sararken önünde açılan minik yırtmaçla desteklenen etek modelidir. Yeni sezon modeller arasında kendine hızlıca yer bulan bu anvelop etekler birçok kombinle de kullanılabiliyor. Özellikle yaz ve bahar ayları için uygun olan anvelop etekler asimetrik modelli kıyafetler arasında yer alan güzel ve şık parçalar.En-Trend_Anvelop_Etek_Modelleri_Kombinleri-245x300 En Trend Anvelop Etek Modelleri Ve Kombinleri

Uzun Anvelop Etekler

İçinde bulunduğumuz sezonda anvelop etekler birbirinden farklı desen ve kumaşlarla tercih ediliyor. Özellikle krem rengi sevenler tarafından kullanılan bu uzun anvelop etekler hem spor hem de klasik tarzda kombinlenebiliyor. İsterseniz günlük hayatınızda arkadaş toplantılarında ya da alışverişe giderken spor ayakkabı ile kullanın, isterseniz de özel günlerinizde platform topuklu ayakkabılarla kullanın. Seçim tamamen size ve sizin tarzınıza kalmış durumda.En-Trend_Anvelop_Etek_Modelleri_Kombinleri-245x300 En Trend Anvelop Etek Modelleri Ve Kombinleri

Kısa Anvelop Etek

Giyiminde klasikten sıkılıp farklı bir tarz arayanların tercihi oluyor genellikle anvelop etekler. Geometrik şekli ile ilgi çeken bu etekleri dilerseniz mini el çantaları ve isteğinize göre salaş bluzlarla kombinleyebilirsiniz. Uzun anvelop eteklerle kombinleyebileceğiniz kısa anvelop etekleri de spor ya da klasik tarzda kombinleyebilirsiniz. Kısa anvelop etekleri göbeği açık bırakacak kısa üstlerle kombinleyebilir, altına giyeceğiniz beyaz spor ayakkabılarla daha trendy ve yenilikçi bir stil yaratabilirsiniz. Bu tip kombinleri omuzdan askılı mini deri çantalarla kombinleyebilir, genç bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Kısa anvelop etek modellerini çok beğeniyorum. Bence her kadına çok yakışan nadir eteklerden biridir. Özellikle ben giydiğim zaman herkes çok yakıştığını söylüyor.

 2. kısa anvelop etek pek giymiyorum hatta şu derin yırtmaç olayına da pek sıcak bakmıyorum bazı durumlarda zor durumda bırakabiliyor. Anvelop tarz etek giydiğim zamanlarda çok sorun yaşardım sanki herkes bana bakıyor gibi dikkat çekiyor gibi hissederdim belki bazı bayanlar için bu durum hoşuna gidecek bir durum ama benim için öyle değil fazla göz önünde olmayı sevmiyorum benim için etek ille olacaksa uzun kloş etek tercih ederim dediğim gibi bu etek türünü sadece derin yırtmacı ve garip kesimleri yüzünden sevmiyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Bir taraftan olayların sizi zorladığını düşünebilirsiniz ve yoğun duygular hissedebilirsiniz. Ancak isteklerinizin yaratacağı heyecana kendinizi bırakabilirsiniz. Sabırlı ve sakin davranmayı başaranlar için keyifli bir gün. Dikkatinizi kendinize odaklayabilir ve geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Çeşitli seyahatler yapabilir, kendinizi yenilemek için gayret gösterebilirsiniz. Hareket halinde olanlar arkadaş olabilecekleri zeki ve donanımlı kişiler ile karşılaşabilirler.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Farklı kültür ve felsefeye sahip olan kişilerle birlikte olabilirsiniz. Olaylara ve insanlara bakış açınız değişiyor. Ancak detaylara fazla takılı kalmayın ve ayrıntıların dağıtıcı etkisinden uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz yatırımları gözden geçirecek ve dikkatinizi kendinizin dışında gelişen olaylara yönelteceksiniz. Seyahatler ve çevre gezileri keyfinizi yerine getirecek. Bazı olaylar karşısında alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat kendinizi duygulara kaptırmayacaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve ciddi konular ile ilgilenebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz halsizlik ve isteksizlik gün içinde dağılacak ve dikkatinizi önem verdiğiniz konulara odaklayacaksınız. Üstelik yaşlı kişiler, patron ve otoriteyi temsil eden kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız. Böylece sabırsızlığınız azalacak ve yakınlarınıza karşı anlayışlı davranacaksınız. Yapmanız gereken işler ve daha önce almış olduğunuz sorumluluklar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün sabırlı ve disiplinli davranacaksınız.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kendi üzerinizde oluşturduğunuz disiplin çevrenizi etkileyecek. Özellikle büyükleriniz sizi takdir edecek. Bu arada kafanızın karışıklığı yüzünden sağlığınız kolay etkilenebilir. Fakat iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olduğunuz için sağlık sorunları ile kolay başa çıkabilirsiniz. Sadece dikkatinizi odaklamanız biraz zor olabilir. Bu nedenle dikkat gerektiren işleri sonraya erteleyin ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Eğlenceli ortamlar ve açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçirecek ve keşif gezileri yapacaksınız. Özellikle yatırıma yönelik yaptığınız araştırmalar ve çalışmalarınızı bugün gözden geçirebilirsiniz. Yenilikler ve her türlü zenginlikler dikkatinizi çekecek. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanların bütün dikkati yatırıma yönelik olabilir. Aynı zamanda kendinizi yenilemek, evlenmek, çocuk sahibi olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Fakat saygı duyduğunuz kişilere karşı daha dikkatli davranın. Detaylar dikkatinizi dağıtabilir.
AKREP BURCU YORUMU
Bugün kendinizle meşgul olacaksınız. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve parasal sorunlarınız olabilir. Daha doğrusu parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Harcama yaparken bütçenizi fazla aşmamaya özen gösterin. Bu arada arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan borç alabilir veya yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmayın. Özellikle sevdiklerinize karşı biraz anlayışlı davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirdiğiniz için sevdiğiniz içerleyebilir.
YAY BURCU YORUMU
Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve önem verdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Disiplinli ve ciddi tavırlarınız ile büyüklerinizi etkileyebilirsiniz. Özellikle burcun son on günlük devresinde doğmuş olanlar, hiçbir zaman olmadıkları kadar sabırlı ve dirayetli olacaklar. Uzun zamandır görmediğiniz büyükleriniz ile ilgilenebilir, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Katılacağınız davetlerde önemsediğiniz dostlarınızla karşılaşabilir ve ilişkilerinizi pekiştirebilirsiniz. Bugün hareketli ve verimli bir gün geçireceksiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Değiştirmek istediğiniz alışkanlıklarınızın sizi zorladığını düşünebilir ve yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Veya bunlar hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Daha önce sizde korku uyandıran konular artık aynı etkiyi yaratmayacak ve önemini kaybedecek. Bunun yerine daha başka şeyler önem kazanıyor. Bu arada hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkileri zorlamasanız iyi olacak. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Aslında çözümleyici ve dikkatli bir tutum içinde bulunacaksınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28