En Güzel Kışlık Bayan Bot Modelleri

En Güzel Kışlık Bayan Bot Modelleri

En güzel kışlık bayan bot modelleri

Kışlık bayan bot modelleri şıklığına önem veren ve tarz arayan bayanların en beğendikleri ayakkabılar arasında gelmektedir. Kış aylarında özel detayları ile dikkat çeken bu ürünler fermuarlı ya da bağcılıklı seçenekleri ile hem güzel bir görünüm sağlamakta hem de giyerken zorlanmanızın önüne geçmektedir.

nazende-bayan-kışlık-bot-modelleri-4 En Güzel Kışlık Bayan Bot ModelleriBayan bot modelleri esnek detayları ve rahatlığından ödün vermeyen hanımları cezbeden tasarımları ile vitrinde ki yerlerini almakta. Topuklu bot modellerinden vazgeçmeyenler için bu yıl birbirinden güzel modeller mağazaları süslerken, rahatlığı ön planda tutan hanımlar içinse dolgu topuk bayan bot modelleri dikkat çekmektedir. Farklı topuk boyları ve farklı renklere önem veren firmalar da bu konuda çok çeşitli tasarımlar sunuyor.

Kışlık Bayan Botlar İle Siz de Şıklığınızdan Ödün Vermeyin!

Her zevke hitap eden bayan bot modelleri bilek üzerine çıkan boyları ile soğuk havalarda ayaklarınızı koruma altına alıyor. Daha uzun boyutlarda tasarlanan bot modelleri de sıcağı daha muhafaza ederek şık görünmenize yardımcı oluyor. Farklı boyut ve renklerde ki bu ürünler çeşitli aksesuarlar ile zenginleştirilerek siz bayanlara sunuluyor.

nazende-bayan-kışlık-bot-modelleri-4 En Güzel Kışlık Bayan Bot Modelleri

Klasik pantolonlar, elbiseler, etekler vb. giysilerle kombin yapabileceğiniz bu ürünler iş günleri için şıklıkları ile dikkat çekiyor. Dar paça kotları seven bayanlar bilek boy bot modelleri ile iddialı bir kombin yapabiliyor. Dikkat çekici bir tasarım arayanlar ise üzerinde zincir ve zımba gibi detayların yer aldığı kışlık bayan bot modelleri ile dikkat çekici hale geliyor.

Süet, deri, püskül gibi estetik görünümlere de önem verilen bu bot modelleri ince ya da kalın topukları ile ofis şıklığını yaratmanızı sağlıyor. Kadınların gözdesi bu ürünler hem karlı hem de havanın soğuk olduğu günlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Özellikle topukları kalın olan botlar havanın karlı olduğu günlerde kaymayı önleyerek rahat yürüyebilmenize olanak sağlıyor.

nazende-bayan-kışlık-bot-modelleri-4 En Güzel Kışlık Bayan Bot Modelleri

Özgün ve şık tasarımları ile modaya yön veren bot modelleri farklı internet sitelerinde ve mağazalarda satışa sunuluyor. Doğa koşullarına karşı en iyi performansı sunan, fiyatı ekonomik olan ve en beğendiğiniz ürünleri siz de kolaylıkla bulabilir ve galerimizde ki örnekleri inceleyebilirsiniz.

nazende-bayan-kışlık-bot-modelleri-4 En Güzel Kışlık Bayan Bot Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Sanırım bot çeşitlerinde gözle görülür bir geçmişe dönüş yaşandı yandan fermuarlı modeller bu senede moda içinde yerini aldı.Dar kesim pantolon ve uzun etek ile harika kombinler yapabilir ayrıca taş ve zincir aksesuarlarıyla bu kombini daha da güzel hale getirebilirsiniz.

 2. Kışın kadınların vazgeçilmezleri arasında bulunan botlar benimde ayakkabı dolabımda bol miktarda bulunuyor benim giydiğim botlar genelde yandan fermuarlı oluyor. Topuk kısımları da yüksek topuk yada tabandan gelen platform topuk şeklinde oluyor ince topuklar botta çok kullanışsız ve tehlikeli oluyor deneyimleme şansım olduğundan söylüyorum ayağımı öyle bir burktum ki neredeyse ayağımı kıracaktım o olaydan sonra yüksek ve ince topuk ayakkabı giymemeye karar verdim.Aynı konuda ki modeller gibi ayakkabı giyiyorum renk olarak da koyu kahve rengi ve hardal rengi botları kullanıyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Ancak çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Karamsarlıktan uzaklaşın ve hırslı bir tavır içine girmekten kaçının. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Seyahatler sizin için canlandırıcı olabilir. Yolculuk programları yapabilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz ve çeşitli hayaller kurabilirsiniz. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve çeşitli projeler yapabilirsiniz. Planlarınızı uygulamak için kuvvetli arzular ile güne başlayacaksınız. Bugün sanatsal faaliyetlerde bulunanlar için verimli bir gün. Ayrıca eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz ve daha önce yapmak isteyip de fırsat bulamadığınız konuları şimdi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kendinizi hayallere kaptırmayın ve planlarınızı uygulamak için harekete geçin. Bugün sizin için hareketli geçecek ve kendinize olan güveniniz yükselecek.
İKİZLER BURCU YORUMU
İş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerinde fazla durmayın ve tartışma ortamlarından uzak durun. Endişeli hayallerden uzak durun ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Bazı karışıklıklar olabilir ve iletişim araçları ile ilgili bazı sorunlar çıkabilir fakat yaşam enerjiniz ve isteğiniz kuvvetli olduğu için sorunlar ile başa çıkabilirsiniz ve ilginç çözümler bulabilirsiniz. Yeter ki, endişeli hayallere kendinizi kaptırmayın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Meydana gelen olaylar ideallerinizi değiştirebilir ve böylece düşünceleriniz de değişebilir. Üstelik burçlar kuşağında değişebilme özelliğine sahip birisiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konulara yönelik gelişmeler sizi memnun edecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bugün yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayacaksınız ve önceden belirlediğiniz gibi işlerinizi sürdüreceksiniz. İsteklerinizin gücü sayesinde üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ve kişiler ile başa çıkabilirsiniz ve hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı davranabilirsiniz. Ayrıca kararlı ve istekli çalışmalarınız ile önemli kişilerin takdirini kazanacaksınız ancak bu durum yeni sorumluluklar almanızı gerektirebilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bilincinizin derinlerinden yükselen unutulmuş arzular rüya aracılığı ile ortaya çıkabilir ve sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile güne başlayabilirsiniz. İdeallerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz ve buna bağlı olarak düşünceleriniz de değişebilir. Bu arada karar vermek için aceleci davranmayın. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve endişeli düşünceler içine girebilirsiniz. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için özen gösterin. Dostlarınızın ve sevdiğinizin desteği moralinizi yükseltecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karşılaştığınız olaylar ve kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bilinçaltınız uyanabilir. Alıngan ve hassas olduğunuz bir gün. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Hareket halinde olmak karamsar duygulardan uzaklaşmanıza yardımcı olacak.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bazı karışıklıklar ve duyduğunuz haberler yüzünden keyifsiz olabilirsiniz. Fakat endişeli hayallerden uzak durmalısınız. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Yakınlarınız için endişelenmeniz mümkün. Ayrıca ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ideallerinizin değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın ve tartışmalardan uzak durun.
OĞLAK BURCU YORUMU
Bugün yoğun duygular, ilginç hayaller ve canlıymış gibi gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve bir süre üzerinde düşünebilirsiniz. Hayaller ve rüyalar sizin için harekete geçirici olabilir ve eskiden yaptığınız projeleri gözden geçirebilirsiniz. Bugün bilinçaltınızın derinlerinden en derin arzularınız uyanabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz ve sanatsal faaliyetlere yönelik organizasyonlar ile ilgilenebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve bu arada eski arkadaşlarınız ile karşılaşacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Yapmanız gereken olağan işler ile ilgileneceksiniz ve çalışmalarınızı bildiğiniz gibi sürdüreceksiniz. Akşama doğru ilginç fikirler uyanabilir ve eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Hem eski bilgiyi, hem de yeni teknoloji ile geliştirilen ürünler ilginizi çekecek ve çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada sizden daha farklı bilgiye sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz veya bu tip kişiler ile ilgili bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle akşama doğru karşılaşacağınız kişiler alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Ayrıca eviniz, yakınlarınız ve arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenmek hoşunuza gidiyor ancak düşünceler zihninizin derinlerine inebilir ve bu durum yapmanız gereken pratik işlere odaklanmanız zorlaştırabilir. Buna karşılık hayal gücü gerektiren işler ve sanatsal faaliyetlerde bulunanlar için verimli bir gün. Bilincinizin derinlerinden yükselen gizli arzularınız uyanabilir ve bilinenden daha başka konuları araştırabilirsiniz. Bugün uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve eski bir arkadaşınız ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada alacağınız teklifler sizi harekete geçirebilir.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28