En Çok Esmerlere Yakışan Renkler

En Çok Esmerlere Yakışan Renkler

Her zaman esmer kadınların daha tutkulu daha sıcak ve daha dikkatli olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Esmer kadınların da günün modasına uyguna doğru kıyafet rengi seçimi kıyafetin modelleri kadar önemlidir. En çok esmerlere yakışan renklerin doğru seçimi bir bayanın mükemmel görünmesi dolayısıyla da tüm dikkatleri üzerine çekmesi kaçınılmazdır. Peki, en çok esmerlere yakışan renkler nelerdir?

En Çok Esmerlere Yakışan Renkler

Esmer bayanlar için sıcak kırmızı: Esmer bayanları oldukça büyüleyici, alımlı ve havalı gösteren sıcak kırmızı renk özel bir gecede oldukça şık ve çarpıcı gösteren oldukça etkili bir renktir.

Tatlı pembe: esmer bir bayanın oldukça tatlı ve sevimli görünmesini sağlayan pembe ve pembenin tonları en çok seçilen renklerdendir. Feminen bir görünüm kazanabilmek için çok soluk olmaması şartıyla pembenin tonları esmer bayanlara oldukça romantik bir görünüm kazandıracaktır.

Elektrik mavisi: Esmer bayanın yürüyüş zamanlarında ya da buluşmalarında romantik bir etki oluşturabilmesi için elektrik mavisi eşsiz bir tercihtir. Elektrik mavisi çok rahat olabileceğiniz günler için mavinin bazı parlak tonları ve koyu mavi çok özel gecelerde, davetlerde esmer bayanları oldukça çekici, etkili, alımlı ve şık göstermektedir. Özellikle dikkat edilmesi gereken tek renk turkuaz ve turkuazın tonları ten rengiyle uyum göstermesi açısından dikkat gerektirmektedir.

 

Esmerlere Yakışan Diğer Renkler

Savurgan ve şık fuşya: Esmer bir bayanın göz alıcı, etkileyici ve daha şık görünmesi için mutlaka denenebilecek renk fuşyadır. Oldukça cesur, çekici ve alımlı gösteren fuşya rengi bir partide giyilebilecek partiye damgasını vurarak esmer bayanlara kalıcı bir güzellik sağlamaktadır.
Sarı ve sarının tonları: Esmer bayanlar için diğer bir alternatif renk sarı ve sarının tonları güzel ve eşsiz görünebilmek için alternatif sağlayacaktır.

Gizemli renk siyah: Esmer bir kadının en etkili tercihlerinden biri olan gizemli bir renk olan siyah, bir bayanın daha kadınsı daha esrarengiz görünmesine yardımcı olabilecek siyah vazgeçilmez renkler arsındadır. Siyah renk her türkü saç ve kıyafet kombinesinde yeri doldurulmaz bir öneme sahiptir. Ayrıca siyah renk iş hayatında ofiste giyilecek kombinler arasında oldukça ideal bir tercihtir. Siyah rengin cazibesi ve güçlü etkisi bir bayanın herkesin aklında kalıcı olmasını sağlayacak kadar etkilidir.

Taze ve sevimli yeşil: Esmer bayanların göz alıcı olmasını sağlayan diğer renklerden biri taze ve sevimli yeşildir. Sizin için özel bir gecede, iş görüşmesinde tercih edeceğiniz zümrüt yeşili sizi oldukça şık, zarif ve alımlı gösterecektir.

Beyaz: Beyaz esmer kadınlara en çok yakışan, esmer bayanlara oldukça farklı bir hava yaratan bir renktir. Esmer bayanların daha fark edilir olmasını sağlayan, yüze canlılık getiren beyaz renk oldukça şık bir hava katamaya yardımcı olması bakımından gardırobun vazgeçilmez renkleri arasında yer alması kesinlikle tartışılmayacak, vazgeçilmeyecek renkler arasında yer almaktadır.

Siyah Gizem: Esmer bayanlara esrarengiz bir hava katan, daha kadınsı daha romantik daha gizemli olmaya yardımcı olan siyah yeri doldurulmayacak renkler arasında yer almaktadır. Esmer bayanlarda siyah kıyafet kombinesi bulunulan ortamın en dikkat çekici en güzel kadını olmaya katkısı oldukça fazladır. Yalnızca bir toplantıda, bir partide ya da özel bir gecede değil ofis ortamında da kadını daha güçlü daha cazibeli göstermesi bakımından da oldukça büyük bir etkiye sahip olmaya yardımcı olurken akılda kalıcı olmayı da sağlamak siyah rengin en büyük katkısı olmaktadır.

Mor: Esmer kadınlar için inanılmaz kombinasyon oluşturabilecekleri mor rengi koyu ile açık seçenekleri ile daha romantik bir tarz oluşturmaya katkı sağlayacaktır.

Gelen Aramalar:esmerlere yakışan renkler kıyafet bayan, esmere yakisan renkler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Esmer bayanlara en çok yakışan renk bana göre kırmızı renktir bu renk bronz teni öne çıkarmakta bir numara bir iş yapar.Mor bir elbise giyip kırmızı ruj ile kombinlemek kulağınıza nasıl geliyor.Tabi kıyafette kırmızı mutlaka kullanmalısınız dudaklardaki o ahengi tabi ki esmer bayanlar çok iyi bilecektir.Yeşil renk kırmızı ve mor gibi esner bayanlarda harika duracaktır.Renklerden sarı bu rengi de yabana atmamak gerekir sarı ve beyaz uyumluluğunda yapılan kombin de esmer ten cayır cayır ortamı yakacaktır.

 2. Çingene Türk filmlerinde gördüğümüz güzel çingenelere en yakışan renk dudakta kırmızı renk şair der ya feminin rengi akfetmiş tenine işte esmer bayanlarda kırmızı o derece hoş duruyor. Ben kırmızıyı esmerlere çok yakıştırdım ama renkler ve zevkler tartışılmaz bazı bayanlar konuda yazdığı gibi diğer renklerle harikalar yaratabiliyorlar.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Ancak çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Karamsarlıktan uzaklaşın ve hırslı bir tavır içine girmekten kaçının. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Seyahatler sizin için canlandırıcı olabilir. Yolculuk programları yapabilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz ve çeşitli hayaller kurabilirsiniz. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve çeşitli projeler yapabilirsiniz. Planlarınızı uygulamak için kuvvetli arzular ile güne başlayacaksınız. Bugün sanatsal faaliyetlerde bulunanlar için verimli bir gün. Ayrıca eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz ve daha önce yapmak isteyip de fırsat bulamadığınız konuları şimdi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kendinizi hayallere kaptırmayın ve planlarınızı uygulamak için harekete geçin. Bugün sizin için hareketli geçecek ve kendinize olan güveniniz yükselecek.
İKİZLER BURCU YORUMU
İş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerinde fazla durmayın ve tartışma ortamlarından uzak durun. Endişeli hayallerden uzak durun ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Bazı karışıklıklar olabilir ve iletişim araçları ile ilgili bazı sorunlar çıkabilir fakat yaşam enerjiniz ve isteğiniz kuvvetli olduğu için sorunlar ile başa çıkabilirsiniz ve ilginç çözümler bulabilirsiniz. Yeter ki, endişeli hayallere kendinizi kaptırmayın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Meydana gelen olaylar ideallerinizi değiştirebilir ve böylece düşünceleriniz de değişebilir. Üstelik burçlar kuşağında değişebilme özelliğine sahip birisiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konulara yönelik gelişmeler sizi memnun edecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bugün yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayacaksınız ve önceden belirlediğiniz gibi işlerinizi sürdüreceksiniz. İsteklerinizin gücü sayesinde üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ve kişiler ile başa çıkabilirsiniz ve hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı davranabilirsiniz. Ayrıca kararlı ve istekli çalışmalarınız ile önemli kişilerin takdirini kazanacaksınız ancak bu durum yeni sorumluluklar almanızı gerektirebilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bilincinizin derinlerinden yükselen unutulmuş arzular rüya aracılığı ile ortaya çıkabilir ve sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile güne başlayabilirsiniz. İdeallerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz ve buna bağlı olarak düşünceleriniz de değişebilir. Bu arada karar vermek için aceleci davranmayın. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve endişeli düşünceler içine girebilirsiniz. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için özen gösterin. Dostlarınızın ve sevdiğinizin desteği moralinizi yükseltecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karşılaştığınız olaylar ve kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bilinçaltınız uyanabilir. Alıngan ve hassas olduğunuz bir gün. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Hareket halinde olmak karamsar duygulardan uzaklaşmanıza yardımcı olacak.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bazı karışıklıklar ve duyduğunuz haberler yüzünden keyifsiz olabilirsiniz. Fakat endişeli hayallerden uzak durmalısınız. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Yakınlarınız için endişelenmeniz mümkün. Ayrıca ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ideallerinizin değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın ve tartışmalardan uzak durun.
OĞLAK BURCU YORUMU
Bugün yoğun duygular, ilginç hayaller ve canlıymış gibi gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve bir süre üzerinde düşünebilirsiniz. Hayaller ve rüyalar sizin için harekete geçirici olabilir ve eskiden yaptığınız projeleri gözden geçirebilirsiniz. Bugün bilinçaltınızın derinlerinden en derin arzularınız uyanabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz ve sanatsal faaliyetlere yönelik organizasyonlar ile ilgilenebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve bu arada eski arkadaşlarınız ile karşılaşacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Yapmanız gereken olağan işler ile ilgileneceksiniz ve çalışmalarınızı bildiğiniz gibi sürdüreceksiniz. Akşama doğru ilginç fikirler uyanabilir ve eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Hem eski bilgiyi, hem de yeni teknoloji ile geliştirilen ürünler ilginizi çekecek ve çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada sizden daha farklı bilgiye sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz veya bu tip kişiler ile ilgili bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle akşama doğru karşılaşacağınız kişiler alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Ayrıca eviniz, yakınlarınız ve arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenmek hoşunuza gidiyor ancak düşünceler zihninizin derinlerine inebilir ve bu durum yapmanız gereken pratik işlere odaklanmanız zorlaştırabilir. Buna karşılık hayal gücü gerektiren işler ve sanatsal faaliyetlerde bulunanlar için verimli bir gün. Bilincinizin derinlerinden yükselen gizli arzularınız uyanabilir ve bilinenden daha başka konuları araştırabilirsiniz. Bugün uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve eski bir arkadaşınız ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada alacağınız teklifler sizi harekete geçirebilir.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28