• Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Hareketli ve enerjik olacaksınız. Hem uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşeceksiniz, hem de yapmak istediğiniz işleriniz ve projeleriniz ile ilgili görüşlerinizi ortaya koyacaksınız. Enerjiniz ve canlılığınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz fakat aceleci ve tahammülsüz bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Yeni atılımlarda bulunmak için bugün pek uygun zaman değil. Çünkü yarın Ay Tutulması olacak ve burcunuzun karşıtı olan Terazi Burcunda gerçekleşecek. Duygularınızı denetlemeniz gereken bir zaman. Özellikle bilinçaltınız davranışlarınızı yönetebilir. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçınmanız gerekiyor.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Duygularınızın yoğun olacağı hareketli bir gün geçireceksiniz. Fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Bugün kararlı ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Daha önce size zor gelen konular artık daha kolay gelecek ve değişen bakış açınız ile yaşadıklarınızı bir kez daha gözden geçireceksiniz. Projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız araştırmalar sırasında karşınıza çıkan farklı bilgiler düşüncelerinizi geliştirmenize yardımcı olacak.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Gelişmeler beklediğinizden daha farklı olabilir. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve ziyaretinize geleceklerini öğrenebilirsiniz. Bu durum hoşunuza gitmese bile yakınlarınıza yardımcı olacaksınız. Bu arada iş arkadaşlarınız ile ilgili düşüncelerinizi değiştiren durumlar olabilir ve kafanız karışabilir. Fakat anlayışlı ve iyimser bir tavır içinde bulunabilirsiniz ve fikirlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile dirayetli ve sabırlı davranmayı başaracaksınız ve böylece sizi rahatsız eden olayları bir kez daha gözden geçireceksiniz. Bugün duygularınızı denetlemek için gayret gösterin.
ASLAN BURCU YORUMU
Disiplinli ve çok kararlı hareket edebilirsiniz. Sorumluluk almanız gereken durumlarda daha çok ön plana çıkabilirsiniz. İsteklerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Yapıcı ve kararlı tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de çevrenizdeki kişileri etkileyeceksiniz. Arkadaşlarınız ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve ilginç çözümleriniz ile birlikte çalıştığınız kişileri etkileyebilirsiniz. Parasal konulara yönelik gelişmeler yavaş olsa bile çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürmeyi başaracaksınız.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün saygı duyduğunuz kişilerin desteğini alabilirsiniz ve sorun olarak gördüğünüz konulara farklı açılardan bakabilir ve şans olarak değerlendirebilirsiniz. Duygularınızın derinleştiği bir dönem ve sevdiğiniz ile ilgili endişeleriniz olabilir. İlişkilere bakış açınız değişiyor. Ancak karar vermek ve harekete geçmek için acele etmeyin. Etkileyici kişiler ile ilişkileriniz derinleşebilir ve duygularınız tamamen değişebilir. Aslında kendinizi yenilemek için uygun fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönemdesiniz ve şansınızı iyi kullanmayı başarabilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
İçinizde güçlü duygular ve arzular hissedebilirsiniz. Geçmişte sizi öfkelendiren olayları hatırlayıp duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Ancak bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor ve bunu başarmanız biraz zor olabilir. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve çocukluk günlerinizi, anneniz ile yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Fazla derinleşmeyin ve karar vermek için acele etmeyin. Üstelik yarın meydana gelecek olan Dolunay sizin burcunuzda oluşacak. Karar değiştirmek ve yeni atılımlarda bulunmak için uygun zaman değil.
AKREP BURCU YORUMU
Bugün pratik ve gerçekçi bir tavır içinde olacaksınız. Yapmanız gereken işlere odaklanabilirsiniz ve sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Detayların içindeki güzellikleri ortaya çıkarabilir ve sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Veya sanatçılar ile ilgilenebilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek sizin için zor olsa bile karşılaştığınız olaylar dikkatinizi çekecek ve alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorlayacak. Siz de isteklerinizi gerçekleştirmek için bazı alışkanlıklarınızdan vaz geçebilirsiniz. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yükseliyor. Böylece olaylara daha iyimser açıdan bakabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacak ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Projelerinizi gerçekleştirmek için güçlü arzular duyabilirsiniz fakat acele etmeyin ve gelişmeleri izleyin. Bazı karışıklıklar olsa bile yapıcı ve kararlı tutumunuz ile çalışmalarınızı sürdürmeyi başaracaksınız. Bugün endişelerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınız da sizi destekliyor. Çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Korku uyandıran olaylar karşısında cesaretinizi ortaya koyabilirsiniz ve başarılı olabilirsiniz. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Fakat acele etmeyin ve şimdilik gelişmeleri akışına bırakın. Hem ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz, hem de şimdiye kadar aradığınız kişi veya proje ile karşılaştığınızı düşünebilirsiniz. Bugün meydana gelen gelişmeler sizi memnun edecek ve baskı duygusundan uzaklaşıp yaratıcı ve özgür kişiler ile ilgileneceksiniz. Yapıcı ve kararlı tavırlarınız ile iş arkadaşlarınızı ve güç lü kişileri etkileyebilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28