Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Ayakkabı ve Çanta Seçimi 2017

Tüm gün dışarda olduğumuzu varsayarsak, giydiğimiz ayakkabı ve taktığımız çantanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz bilirizAyakkabı ve çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalara değineceğiz. Tüm gün dışarıda, ofiste, markette, sokakta yani akla gelebilecek her yere ayakkabılarımı ile gideriz. Yağmurlu yada karlı havada farklı bot yada çizme giymek gerekir. Güneşli ve kuru havada başka model. Ayakkabılar sadece ayaklarımızı koruyan kaplar değildir. Evet ilk çıkışı ayakları korumak için dizayn edilse de zaman içerisinde kombin tamamlayıcısı haline gelmiştir. 2017 Ayakkabı çeşitleri öyle artmıştır ki; bunun için fuarlar, defileler, katalog çekimleri düzenlenmeye başlamış, hanım ve beyler bir ayakkabıya servet bile yatırabilecek duruma gelmiştir. Evet ayakkabı seçimi çok önemlidir. Gelin birlikte ayakkabı çeşitlerine göz atalım:

ayakkabı Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Spor Ayakkabı 2017: Spor yaparken giyilmesi için dizayn edilmiş ayakkabılar zaman içerisinde gündelik yaşamda da kullanılmaya başlandı. Rahatlığa ve ayak sağlığına önem veren bey ve bayanların her zaman dolabında bulundurduğu spor ayakkabılar, olmazsa olmazlardan. Ülkemizde pek olmasa da yurt dışındaki bir çok yerde klasik takım altına hatta gelinlik altına dahi spor ayakkabı giymeye başladılar. Spor ayakkabı ile gelinliği ülkemizde de kombinlemeye başladılar.

ayakkabı Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Topuklu Ayakkabı 2017: Bir kadını asil gösterebilen en önemli unsur, topuklu ayakkabıdır. Topuklu ayakkabı ile vücut daha dik bir pozisyon alır. Kalça daha bir çıkar dışarı ve görsel bir şölene dönüşür. Topuklu ayakkabılar çok çeşittir. Ve her geçen gün farklı modeller çıkmaktadır. Her modelin bir beğeneni olduğunu düşünürsek, modellerin artarak çoğalacağı kesindir. İnce bant topuklu ayakkabı, kalın bant topuklu ayakkabı, taşlı ve taşsız ve daha yüzlerce model. Dolgu topuklu yada demir topuk da tercih edilen modeller arasındadır.

ayakkabı Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Ayakkabıların en büyük tamamlayıcısı tabii ki çantalardır. Çanta seçiminde de dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır.  Çantanızın boyutu, rengi, ham maddesi, dokusu çok önemlidir. Özel bir geceye katılıyorsanız, kocaman bir lastik çanta kullanamazsınız. Daha zarif ve küçük formlarda çantalar tercih etmelisiniz. Yine gündüz bir yere gidiyorsanız, minik bir gece çantası kullanamazsınız. Dikkat etmek gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

 1. renkli orta topuklu ayakkabıları çok beğeniyorum. Abiyelerin altına yakıştığı gibi günlük kıyafetlere de çok uyumlu oluyor. Pantolon ve eteklerin altına gibi

 2. Koyu renkli elbiselerin altına pembe ya da kırmızı topuklu ayakkabıları çok yakıştırıyorum. Aykırı renklerin uyumu muazzam

 3. Ayakkabı ve çanta kıyafet belirlemede etkin rol oynuyor eskisi gibi bir yada 2 ayakkabı alıp her kıyafete uyduruyorduk ama şimdi trendler değişti her kıyafet için bir ayakkabı değiştirir olduk abiye bir kıyafete topuklu elbise rengine göre bir ayakkabı spor bir kıyafetin altına lastik apartman topuk beyaz ayakkabı gitmekte çanta olarak da yine kıyafetin rengine eş değer yada tam zıt renkleri seçerek kombine devam etmeliyiz.Mesela mavi bir kıyafetin üzerine bembeyaz bir çanta harika olurdu.Her ne kadar moda trend desekte aslında önemli olan sizin ne hissettiğinizdir.Siz kendinize yakıştırıyor sanız olay bitmiştir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Olaylara farklı açılardan bakacak ve hayal gücünüzü harekete geçiren konulara ilgi duyacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve sanatçıların bulunduğu ortamlar keyfinizi yerine getiriyor. Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapabilir ve başarılı olabilirler. Günün ilerleyen saatlerinde hoş fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
Gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve yoğun duygular hissedebilirsiniz. Bugün duygularınızı denetlemeniz biraz zor olabilir. Hassas ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Özellikle annenizin davranışlarını gözden geçirebilir ve çocukluk günlerinizi özleyebilirsiniz. Mistik konular ile ilgilenebilirsiniz fakat fazla derinleşmeseniz iyi olacak. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkilere özenli davranmanız gerekiyor. Bazı endişeleriniz olabilir ancak kaygılarınızı sevdiğinize yansıtmaktan kaçının. Arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız organizasyonlar keyfinizi yerine getirecek.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Güçlü kişiler ile tanışabilir ve iş birliği yapabilirsiniz. Bugün hayal gücünüzü uyandıran kişiler ile karşılaşacaksınız ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Sevdiğinizin desteğini alabilirsiniz fakat konuyla ilgisi olmayan arkadaşlarınıza projelerinizden söz etmeseniz iyi olacak. Fikirleri ile kafanızı karıştırabilirler. Dikkat gerektiren işler yaparken, dikkatinizi dağıtan konulardan uzaklaşın ve inancınızı yükseltin. Sezgilerinizin güçlendiği bir dönemdesiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, içinizden yükselen sese kulak verin. Aklınız yerine duygularınız ile hareket ederseniz, başarılı olacaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
İlginç fikirler ile güne başlayabilirsiniz ve çevrenizdeki kişilerin bilmediği konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Özellikle teknolojinin geliştirdiği ürünler ve yaratıcı kişiler ile ilgilenebilirsiniz. İlginç çözümleriniz ve farklı fikirleriniz ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Dikkatli ve planlı davranacaksınız. Böylece ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Daha önce önemsediğiniz konulara yönelik tavrınız değişiyor ve kendinizi daha özgür hissediyorsunuz. Bu arada bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz pek kolay olmasa bile enerjiniz ve isteğiniz yüksek olduğu için başarılı olacaksınız.
BAŞAK BURCU YORUMU
Çevrenizdeki kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve inceleyici bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak hayal gücünün oyunlarına kendinizi kaptırmayın ve sağlığınıza özen gösterin. Aslında sağlık konuları ilginizi çekiyor. Fakat hastalıklar konusunda pek özenli davrandığınız söylenemez. Bahar yorgunluğu, bahar nezlesi ve benzeri rahatsızlıklara karşı tedbirli olun. Karmaşık düşünceler ve karar vermeye zorlayan durumlar karşısında kafanızın karışması yüzünden sağlık sorunları çıkabilir. Fakat dostlarınızın desteği ve sevdiğinizin sıcak ilgisi moralinizi yükseltecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bilgisayar teknolojisi ve bilimsel yenilikler ilginizi çekecek. Ayrıca farklı kültürler ve kabul görmeyen toplumlar hakkında çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Öğrendiklerinizi ortaya koymak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz fakat konu hakkında bilgisi ve ilgisi olmayan kişilere fikirlerinizi anlatmasanız iyi olacak. Yanlış anlaşılmalar olabilir. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Hareket halinde olmak ve yeni şeyler keşfetmek sizi heyecanlandırıyor. Bu arada yeni yerler ve yeni insanlar keşfetmek isteyebilirsiniz. Ancak aceleci davranmaktan kaçının ve iyi araştırmadan karar vermeyin.
AKREP BURCU YORUMU
Mesaj veren rüyalar görebilirsiniz Sezgileriniz yükseliyor ve özellikle bu sabah içinizden yükselen sese kulak verin. Mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Mesela sinema, televizyon veya çeşitli tasarımlar yapan sanatçılar ile karşılaşmak hayal gücünüzü uyandıracak ve siz de sanatsal faaliyetlerde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Şayet sanatsal faaliyetlerde bulunan biriyseniz, bugün sizin için verimli olacak ve çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Kariyer yapmak isteyenler için şanslı bir dönem... Bu arada bazı zorluklar ile başa çıkmanız gerekebilir fakat başarılı olacağınıza inancınız yüksek olduğu için fırsatlar karşınıza çıkacak.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
Gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanacaksınız ve hassasiyetiniz yüksek olacak. Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve eski projelerinizi hatırlatacak. Kafanız karışık olsa bile iyimser ve anlayışlı davranmayı başaracaksınız. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak ve sevdiğiniz ile birlikte keyifli programlar yapacaksınız. Bu arada aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin ve dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Mistikler ve ölüm ötesini araştıran kişiler ilginizi çekebilir. Fakat marjinal kişiler ile ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Etkileyici kişilere aşık olabilirsiniz ve kendinizi yenilemek için derinden yükselen arzular duyabilirsiniz.
KOVA BURCU YORUMU
Dikkatinizi çevrenize yöneltin ve sizi heyecanlandıran konular ile ilgilenin. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Alacağınız davetler ve arkadaşlarınızın ilgisi keyfinizi yerine getirecek. Projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Daha önce önem verdiğiniz konular ve ciddiye aldığınız kişileri artık eskisi kadar önemsemeyebilirsiniz. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için yapıcı ve olumlu davranmanız gerekiyor. Aslında fizik güç gerektiren işler yapmak ve seyahat programları enerjinizi yükseltecek.
BALIK BURCU YORUMU
Nedensiz bir gerilim ile güne başlayabilirsiniz. Derin duygular ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlatan bir rüyadan uyanmış olabilirsiniz ve kendinizi farklı hissedebilirsiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar huzursuz ve gergin olabilirler... İdeallerinizi gözden geçirin ve kendinizi hayallerin derinliklerine kaptırmayın. Sağlığınıza özen gösterin ve özellikle bahar yorgunluğu ve benzeri rahatsızlıklara karşı tedbirli olun. Mistik konular, meditasyon, yoga ve benzeri konular ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Sinema, tiyatro, sergiler hayal gücünüzü uyandıracak.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28