Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Ayakkabı ve Çanta Seçimi 2017

Tüm gün dışarda olduğumuzu varsayarsak, giydiğimiz ayakkabı ve taktığımız çantanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz bilirizAyakkabı ve çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalara değineceğiz. Tüm gün dışarıda, ofiste, markette, sokakta yani akla gelebilecek her yere ayakkabılarımı ile gideriz. Yağmurlu yada karlı havada farklı bot yada çizme giymek gerekir. Güneşli ve kuru havada başka model. Ayakkabılar sadece ayaklarımızı koruyan kaplar değildir. Evet ilk çıkışı ayakları korumak için dizayn edilse de zaman içerisinde kombin tamamlayıcısı haline gelmiştir. 2017 Ayakkabı çeşitleri öyle artmıştır ki; bunun için fuarlar, defileler, katalog çekimleri düzenlenmeye başlamış, hanım ve beyler bir ayakkabıya servet bile yatırabilecek duruma gelmiştir. Evet ayakkabı seçimi çok önemlidir. Gelin birlikte ayakkabı çeşitlerine göz atalım:

ayakkabı Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Spor Ayakkabı 2017: Spor yaparken giyilmesi için dizayn edilmiş ayakkabılar zaman içerisinde gündelik yaşamda da kullanılmaya başlandı. Rahatlığa ve ayak sağlığına önem veren bey ve bayanların her zaman dolabında bulundurduğu spor ayakkabılar, olmazsa olmazlardan. Ülkemizde pek olmasa da yurt dışındaki bir çok yerde klasik takım altına hatta gelinlik altına dahi spor ayakkabı giymeye başladılar. Spor ayakkabı ile gelinliği ülkemizde de kombinlemeye başladılar.

ayakkabı Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Topuklu Ayakkabı 2017: Bir kadını asil gösterebilen en önemli unsur, topuklu ayakkabıdır. Topuklu ayakkabı ile vücut daha dik bir pozisyon alır. Kalça daha bir çıkar dışarı ve görsel bir şölene dönüşür. Topuklu ayakkabılar çok çeşittir. Ve her geçen gün farklı modeller çıkmaktadır. Her modelin bir beğeneni olduğunu düşünürsek, modellerin artarak çoğalacağı kesindir. İnce bant topuklu ayakkabı, kalın bant topuklu ayakkabı, taşlı ve taşsız ve daha yüzlerce model. Dolgu topuklu yada demir topuk da tercih edilen modeller arasındadır.

ayakkabı Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Ayakkabıların en büyük tamamlayıcısı tabii ki çantalardır. Çanta seçiminde de dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır.  Çantanızın boyutu, rengi, ham maddesi, dokusu çok önemlidir. Özel bir geceye katılıyorsanız, kocaman bir lastik çanta kullanamazsınız. Daha zarif ve küçük formlarda çantalar tercih etmelisiniz. Yine gündüz bir yere gidiyorsanız, minik bir gece çantası kullanamazsınız. Dikkat etmek gerekir.

Gelen Aramalar:https://www nazende net/ayakkabi-canta-secimi/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

 1. renkli orta topuklu ayakkabıları çok beğeniyorum. Abiyelerin altına yakıştığı gibi günlük kıyafetlere de çok uyumlu oluyor. Pantolon ve eteklerin altına gibi

 2. Koyu renkli elbiselerin altına pembe ya da kırmızı topuklu ayakkabıları çok yakıştırıyorum. Aykırı renklerin uyumu muazzam

 3. Ayakkabı ve çanta kıyafet belirlemede etkin rol oynuyor eskisi gibi bir yada 2 ayakkabı alıp her kıyafete uyduruyorduk ama şimdi trendler değişti her kıyafet için bir ayakkabı değiştirir olduk abiye bir kıyafete topuklu elbise rengine göre bir ayakkabı spor bir kıyafetin altına lastik apartman topuk beyaz ayakkabı gitmekte çanta olarak da yine kıyafetin rengine eş değer yada tam zıt renkleri seçerek kombine devam etmeliyiz.Mesela mavi bir kıyafetin üzerine bembeyaz bir çanta harika olurdu.Her ne kadar moda trend desekte aslında önemli olan sizin ne hissettiğinizdir.Siz kendinize yakıştırıyor sanız olay bitmiştir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28