2018’in Boğazlı Kazak Kombin Önerileri

2018’in Boğazlı Kazak Kombin Önerileri

2018’in Boğazlı Kazak Kombin Önerileri

Kış mevsiminin değişmeyen modası kazaklar. Kazaklar arasında en sıcak tutan ve en sevilenleri ise boğazlı kazaklar. Yakışmayan insanın olmadığı boğazlı kazaklar sonbahar kış aylarında çok kullanılan ve sevilen kıyafetler. Kış aylarında olmamız nedeniyle çoğunlukla koyu tonlarda kıyafetler tercih etsek de pastel tonlarda çok seviliyor ve kullanılıyor.2018_Boğazlı_-Kazak_Kombin-Önerileri_nazende-217x300 2018’in Boğazlı Kazak Kombin Önerileri

Boğazlı kazakların en çok kombinlendiği parçalar tabii ki pantolonlar. Hem kombinlemesi kolay olması hem de kullanımın rahat olması nedeniyle boğazlı kazakları pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Jean pantolon, dar streç pantolon ya da kumaş pantolonlarla kombinleyebileceğiniz boğazlı kazaklar her stile uygundur. Dilerseniz topuklu ayakkabılarla dilerseniz spor ayakkabılarla kombinleyebileceğiniz boğazlı kazakları her ortamda rahatça giyebilirsiniz.

Diz üstü eteklerle de boğazlı kazakları kombinleyebilirsiniz. Diz üstü etek ve eteğin tonuna uygun tonlarda seçeceğiniz boğazlı kazaklarla kombininizi iş hayatınıza uygun hale de getirebilirsiniz. Günlük kullanımlarda ve arkadaş ortamında rahatça tercih edebileceğiniz bu kombinleri iş hayatınızda da rahatça kullanabilirsiniz. Bu tip kombinleri deri botlar ve omuz askılı deri çantalarla da kombinleyebilirsiniz.2018_Boğazlı_-Kazak_Kombin-Önerileri_nazende-217x300 2018’in Boğazlı Kazak Kombin Önerileri

Dik Yakalı Bluz ve Ceketler

Boğazlı kazakla arasında popüler olan bir başka model dar ve dik yakalı kazaklardır. Bu tip kazakları sadece kışın değil bahar aylarında da kullanabilirsiniz. Bu tip kazakları ceketlerle kombinleyebilir, daha klasik bir tarza sokabilirsiniz. Kendinizi şık ve rahat hissedebileceğiniz bu kombinleri pantolon ve eteklerle dilediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz.

Boğazlı kazakları çok yaygın olarak kullanıldığı kış aylarında tercih edebileceğiniz bir başka model de penye boğazlı kazaklardır. Bu tip kazakları platform ayakkabı ya da botlarla kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz yırtık jean pantolonlarla kombinleyebileceğiniz bu kazaklar sizi hem sıcak tutacak hem de soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacaktır. Bu kazakları uzun detayı olmayan sade kolyelerler desteklemeyi de unutmayın.2018_Boğazlı_-Kazak_Kombin-Önerileri_nazende-217x300 2018’in Boğazlı Kazak Kombin Önerileri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Boğazlı kazaklara bayılırım. Hatta boğazlı giymek için kışın gelmesini bile istediğim oluyor. Çok yakışıyor çünkü bana

 2. Boğazlı kazak iyi kombinlenirse herkese yakışır kışın vazgeçilmez trendleri arasında her zaman kendine yer edinmiştir.Öncelikle boğazlı kazak için en iyi renk beyaz renktir.Her kıyafete uyacak ve her ten rengine yakın olacaktır.Boğazlı kazak mutlaka kor ile giyilmeli altımıza beyaz bir spor ayakkabı ile kombinleyebiliriz. Aksesuar olarak siyah aynalı güneş gözlüğü kullanabilirsiniz.Yırtık modası revaçta olduğundan kotlarınızda bu akımı kullanabilirsiniz.Ayrıca tayt üstüne mini şort yada muz çorap üstüne mini şort giyip boğazlı kazakla kombinleyebilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Olaylara farklı açılardan bakacak ve rahatsızlık duysanız bile karşılaştığınız olayların sizi özgürleştirdiğini düşüneceksiniz. İlginç konular ve yaratıcılığı yüksek kişiler dikkatinizi çekebilir. Bugün isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Dostlarınızla haberleşebilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Yeni projeler yapabilir ve planlarınızı sevdiklerinize anlatabilirsiniz. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Karamsar duygulardan uzaklaşıp keyif aldığınız konularla ilgilenirseniz, başarılı olacaksınız. Sizin için projeler zamanı. Ayrıca isteklerinizi dostlarınıza anlatabilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Fakat sorumluluklarınızı gerçekleştirmek için daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir ve sabırlı olmalısınız. Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler yeni atılımlarda bulunabilir ve fırsatlarla karşılaşabilirler. Aslında kendinizi güçlü hissedecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteklerinizin peşinden gidebilir ve güç sahibi olanların desteğini alabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar alım, satım ve yatırım benzeri konular ile ilgilenebilir ve karşılaştıkları kişilerden etkilenebilirler.
İKİZLER BURCU YORUMU
Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönem ve elinizi çabuk tutun. Uygulamak istediğiniz planları ertelemeyin ve fikirlerinizi geliştirmek için çalışın. Özellikle projelerinizi uygulamak için uygun koşulların meydana geldiği bir dönemdesiniz. Sevdikleriniz sizi destekliyor. Dostlarınızın önerilerini gözden geçirebilirsiniz ve çok çeşitli fikirler ile karşılaşabilirsiniz. Farklı fikirler kafanızı karıştırabilir fakat sürpriz gelişmeler sizi kaygılarınızdan uzaklaştıracak ve kendinize olan güveniniz yükselecek. İlginç çözümlerinizi uygulamak için harekete geçebilirsiniz ve yapıcı bir tutum içinde bulunabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Heyecanlı olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar duygularınızı harekete geçirecek. İlginç aşk maceraları size çekici gelebilir ve marjinal kişilerden etkilenebilirsiniz. Farklı ortamlar ve yaratıcı kişilerden etkileneceksiniz. Yaşantınızda önemli değişiklikler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin ve detaylara takılı kalmayın. Aslında hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Sezgilerinize güvenin ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınızı yükseltin. Güç mücadelesi gerektiren ortamlardan uzak durun.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
Gizli niyetleriniz olabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Bu arada duyduğunuz haberler ve karşılaştığınız olaylara itiraz etmeden önce iyi araştırın ve aceleci davranmayın. Yanlış anlamalar olabilir. Aslında zihinsel açıdan yükseldiğiniz bir dönem ve pek çok detayı düşünürken kaygılar ortaya çıkabilir. Fikirlerinizi ortaya koymadan önce bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Bugün uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz veya arkadaşlarınız ile ilgili duyacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz. Bu arada size ihtiyacı olan yakınlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Eleştirici bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olacağı bir dönemdesiniz. Dikkatiniz yüksek olacak. Böylece duygularınızı aklınız ile denetlemeyi başaracaksınız. Projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Bu arada güç mücadelesi yapmasanız iyi olacak. Sabırsız ve tahammülsüz bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek. Ani değişiklikler olabilir.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili aceleci olabilirsiniz. Fakat bütün sabırsızlığınıza rağmen yapıcı ve olumlu davranmayı başaracaksınız. Sevdiklerinizin sıcak ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek ve girişimde bulunmadan önce dostlarınızın yardımını isteyeceksiniz. Bu arada sürprizler keyfinizi yerine getirecek ve olaylar hayata bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olacak. Aslında ani değişikliklerden rahatsızlık duysanız bile kendinizi keşfedeceğiniz bir dönemdesiniz. İlginç teklifler ile karşılaşmış olabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve bugün dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayacaksınız. Ani değişiklikler sizi rahatsız etse bile olaylara bakış açınızı tamamen değiştirebilirsiniz ve stratejinizi gözden geçirebilirsiniz. Fakat sert ve mücadeleci bir tavır içine girmeseniz iyi olacak. Sezgilerinize güvenin ve sorunları büyütmekten kaçının. Bu arada parasal sorunlar ve bazı karışıklıklar olabilir fakat olayların değiştirici etkisine direnç göstermek yerine yapıcı davranmaya gayret edebilirsiniz. Tutkulu ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Radikal değişiklikler yapabilirsiniz fakat sabırlı olmanız gerekiyor.
KOVA BURCU YORUMU
Özgür olmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve sizi özgürleştireceğini düşündüğünüz projeler yapacaksınız. Fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz ve isteklerinizi heyecanlı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu arada en derin duygularınız ve istekleriniz uyanabilir ve bazı duygularınızı gizlemek isteyebilirsiniz ancak karşılaştığınız olaylar ve kişiler isteklerinizi ortaya koymanıza neden olacak. Aslında fikirlerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve etkileyici olabilirsiniz. Bu arada sürprizler olabilir ve eski isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28