Yeni Trend: Oversized Manto ve Spor Ayakkabı

Yeni Trend: Oversized Manto ve Spor Ayakkabı

Yeni Trend: Oversized Manto ve Spor Ayakkabı

Moda trendleri her sene yeniden yeniden değişiyor. Bu değişime ayak uydurmak oldukça zor. Bu sene ise trendler oversized mantolar ve spor ayakkabı kombinleri. Bedeninize göre olmaması gereken bu büyük beden mantolar spor ayakkabılarla bütünleşerek standart dışı kombinler oluşturuyor. Rahatına düşkün kadınların çok sevdiği bu yeni tarz kombinler şimdiden çok sevildi.manto-spor-ayakkabi_nazende-200x300 Yeni Trend: Oversized Manto ve Spor Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı Kombinlerine Son

Kadınların topuklu ayakkabıları sevdiklerini biliyoruz fakat her zaman topuklu ayakkabı giymek de istemezsiniz değil mi? Topuklu ayakkabı giymeden de şık kombinler yapmak bu trend ile zor değil. Oversized manto ve spor ayakkabı kombinleri hem sizi topuklu ayakkabılardan uzaklaştıracak hem de sporluğu ve şıklığı birleştirecek. Genellikle beyaz renkli ayakkabılar tercih ediliyor bu kombinlerde. Tercihinize göre ya da kıyafet renklerinize göre farklı renkteki spor ayakkabıları da kullanabilirsiniz.

Diz Altına Kadar Uzanan Paltolar

Bu zamana kadar gördüğümüz tüm trendlerde paltoların boyu diz üstünde bitiyordu. Bu sene farklı olarak paltoların boyları diz altına hatta ayak bileğine kadar iniyor. Hem kişinin sahip olduğu bedenden daha büyük bir bedende tercih edilmesi hem de uzunluğu ile dikkat çeken bu oversized mantolar soğuk havadan koruma konusunda da oldukça başarılılar.manto-spor-ayakkabi_nazende-200x300 Yeni Trend: Oversized Manto ve Spor Ayakkabı

Elbise, Manto ve Spor Ayakkabı Kombinleri

Birkaç sene öncesine kadar bu üç ey bir arada nasıl kullanılabilir ki diye düşünürdük. Bu seneyle birlikte elbise, manto ve spor ayakkabı kombinlerini görmeye çokça alıştık. Daha çok spor tarzdaki kıyafetlerle kombinlediğimiz spor ayakkabıları bu seneyle birlikte klasik elbiselerle de kullanmaya başladık. Özellikle uzun koyu renk elbiselerle kombinlenen spor ayakkabılar, oversized mantolarla da tamamlanıyor.manto-spor-ayakkabi_nazende-200x300 Yeni Trend: Oversized Manto ve Spor Ayakkabı

Kot Pantolon Kombinleri

Casual giyimi sevenlerin en çok tercih ettiği kıyafetler jean pantolonlar. Manto, spor ayakkabı ikilisine en uygun kıyafet de kot pantolonlar tabii ki. Dar kesim yırtık pantolonlarla açık renk mantoları kombinleyebileceğiniz bu akımda açık renk konverse ayakkabılar da tercih edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Bugün karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Dalgınlık ve unutkanlık nedeniyle bazı karışıklıklar çıkabilir. Bugün duyduğunuz haberlere tepki göstermeden önce bir kez daha gözden geçirin. Yanlış anlamalar olabilir. Özellikle kardeşleriniz ve arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek iletişim sorunlarının üzerinde fazla durmayın. Tartışmalardan kaçının. Hareket halinde olmak ve keyif aldığınız konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek. Eski projelerinizi hatırlayabilir ve araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Bugün alacağınız haberlerden etkileneceksiniz ve düşünceleriniz derinleşecek. Eviniz, aile bireyleri, çocuklar ve yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir ve kafanız karışabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun. Yapacağınız bazı organizasyonlarda aksaklıklar olabilir. Tartışmacı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Bugün eviniz ile ilgilenebilir, eşyalarınızı ve dolaplarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu arada eski resimler, evraklar ve aldığınız hediyeler, eski günleri hatırlamanıza neden olacak. Bu arada unutulmuş konular tekrar gündeme gelebilir.
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Düşünceleriniz derinleşiyor ve dikkatinizi kendinize yöneltiyorsunuz. Bugün evinizle ilgilenebilir, eşyaların yerlerini değiştirebilir, evinizi veya iş yerinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Gelişmelerin beklediğiniz gibi olduğunu düşüneceksiniz. Bu arada geçmişte yaşadıklarınızı hatırlatan olaylar meydana gelebilir. Ancak mantıklı ve kararlı tutumunuzla sorunları çözebilirsiniz. İletişim trafiğiniz giderek hareketleniyor. Çeşitli organizasyonlar yapabilir, arkadaşlarınızın davetine gidebilirsiniz. Çocuklar, kardeşler, aile bireyleri ve yakınlarınızla ilgilenecek, arkadaşlarınızın sorunlarına yardımcı olacaksınız.
BAŞAK BURCU YORUMU
Keyifli bir gün geçirecek ve dikkatinizi evinize yönelteceksiniz. Aile bireyleri, çocuklar ve evinizde yapmak istediğiniz yeni düzenlemelerle ilgileneceksiniz. Çekmece ve dolaplarınızı düzenlerken eski resimler, hatıra eşyalar ve eskiden alıp unuttuğunuz aksesuarlar ile karşılaşabilirsiniz. Bugün eski arkadaşlarınız ile buluşabilirsiniz veya arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçireceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşmak, kendinizin farkına varmanıza yardımcı olacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Özellikle sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilir ve isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak sözlerinize özen gösterin ve dikkat gereken işler yaparken tedbirli olun. Beklemediğiniz misafirler ve uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ziyaretinize gelebilir ve planlarınızı tamamen değiştirmeniz gerekebilir. Öğleden sonra karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve duygularınız derinleşecek. Büyüklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz. Ayrıca büyüklerinizin davranışlarına itiraz edebilir ve kendi istediğiniz gibi yaşamak isteyebilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacak ve öğlene doğru karşılaşacağınız bir olay duygularınızı harekete geçirecek. Sürprizler ve aniden gelişen olaylar sizi heyecanlandırabilir. Farklı felsefeleri araştırabilir, hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Sevdiğinizle birlikte dost davetlerine gidebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de sevdiklerinizi etkileyeceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sürpriz gelişmeler olabilir ve ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizi gözden geçirebilir sevdiklerinizle ilgili duygularınız derinleşebilir. İyimser ve yapıcı tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Bugün sevdikleriniz ile ilgili alacağınız bazı haberler sizi huzursuz edebilir. Fakat kendinizi karamsar duygulara kaptırmayacak ve sevdiklerinize ilgi göstereceksiniz. Dostlarınızın ziyaretine gidebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, dost davetlerine gidebilirsiniz. Hareketli ve eğlenceli ortamlarda dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Verification: 197d1fde147e3b28