Nude Ruj Makyajı ile Dudaklarda Doğallık Sağlamak!

Nude Ruj Makyajı ile Dudaklarda Doğallık Sağlamak!

Nude Ruj Makyajı ile Dudaklarda Doğallık Sağlamak!

Makyaj kadınların giyim kuşamlarına verdikleri değer kadar önemli. Güzelliklerine güzellik katmak isteyen kadınların başvurduğu makyaj teknikleri yanlış kullanılması halinde kişiyi rezil de edebilir. Öncelikli olarak makyaj yaparken dikkat etmeniz gereken şey yüz şekliniz ve ten renginizdir. Sonrasında ilk adım her zaman gözlerdir. Göz makyajıyla makyajınızı başlarsınız. Göz makyajıyla dudak makyajınızın orantılı olması çok önemli. İkisinden birinin canlı ve göz alıcı olması yeterlidir. Aksi takdirde ikisi de iddialı olursa hem kötü bir görüntü oluşturur hem de yorucu bir görünüm verir. Geçtiğimiz sezon oldukça moda olan nude rujlar bu sene de popülerliğini koruyor. Doğal görünümün gündemden düşmeyen öğesi olan nude rujları nasıl kullanmanız gerektiğini biliyor musunuz?Nude_Ruj_-Makyajı_nazende Nude Ruj Makyajı ile Dudaklarda Doğallık Sağlamak!

Nude Ruj Nasıl Sürülür?

Günlük hayatta makyaj kadınların vazgeçilmezi. Bu vazgeçilmezliğin nedenlerin en önemlisi ise rujlar. Makyajını tamamlamasa da rujsuz dışarı adımını atmayan kadınların sayısı o kadar fazla ki. Hal böyleyken doğallıktan yana olanları da düşünmüş ruj üreticileri. Nude rujlar tam da doğallığı seven kadınların seveceği tarzdan. Cilt tonunuza uygun olarak seçip karar vermeniz gereken nude rujları kullanmak düşündüğünüz kadar kolay değil. Eğer cilt tonunuzla uygun değilse nude gibi değil daha ilginç bir renge bürünebilir bu rujlar. Bu nedenle dudağınızın doğal tonuna değil cildinizin doğal tonuna uygun olacak şekilde seçmeli ve kullanmalısınız nude rujları.

Nude_Ruj_-Makyajı_nazende Nude Ruj Makyajı ile Dudaklarda Doğallık Sağlamak!

Sadece günlük hayatta değil Hollywood yıldızları tarafından bile sevilen ve kullanılan nude rujlar dudaklarınıza olan ilgiyi düşüreceğinden gözleriniz ve yüzünüzün beğendiğiniz diğer bölgeleri daha çok dikkat çekecektir. Bu nedenle nude ruj tercih ettiğiniz zamanlarda özellikle göz makyajınıza daha fazla dikkat etmelisiniz. Allık seçiminde rujunuzun tonuna yakın olacak renkler kullanmalı, zıtlık yaratmaktan uzak durmalısınız.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Makyaj konusunda pek iyi değilim yüzüm çok güzel yani bana göre en azından diyelim ama makyaj yapmayı beceremiyorum elim ayağıma dolaşıyor.Göz kalemi ile gözümü kör edebilecek kapasitedeyim anlayın artık durumu.Evet bu nude ruj olayına kuaför salonunda şahit oldum bir bayan yaptırıyordu doğal görünmesinin yanı sıra gözler ve ten ile uyumu harika olmuştu bende şimdi heves ettim yarın kuaför salonuna gidip bu makyajı yaptıracağım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz ve olaylara kuşkucu bakabilirsiniz. Hayal gücünüzü kuşkulardan arındırın ve sevdiklerinize endişelerinizi yansıtmaktan kaçının. İlişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz ve bu arada idealleriniz değişebilir. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar duygularınızı harekete geçirecek ve bu arada eski isteklerinizi hatırlayacaksınız. Moralinizi yükseltin ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Duygusal açıdan zayıflık hissedebilirsiniz fakat yaşam enerjiniz yüksek olduğu için duygular ile başa çıkabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
İsteklerinizi gerçekleştirme konusunda kararsızlıklarınız olsa bile bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve kendinize olan güveniniz artacak. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir gün. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ve isteğinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. İçinizden yükselen kuvvetli arzuların sert etkisi ile bugün başa çıkacaksınız ve şanssızlık gibi görünen durumu şansa dönüştüreceksiniz. Yakınlarınız ve dostlarınız sizi destekliyor.
ASLAN BURCU YORUMU
İlişkilerinizde hem neşeli, hem de ne istediğinizi bilen tavrınız sizi ön plana çıkarabilir. İsteklerinizi gerçekleştirmede çok kararlı olacak ve gereken özveriyi göstereceksiniz. Maddi atılımlar yapabilir ve bütçenizi daha hesaplı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz büyüklerin ve yöneticilerin sizi desteklemesi ile kariyerinizde daha kolay ilerleyebilirsiniz. İletişimlerinizde bazı sorunlar ve aksaklıklar olsa bile yapıcı ve kararlı tutumunuz ile güçlü kişileri etkileyeceksiniz. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün tuhaf rüyalar görmüş olarak uyanabilirsiniz ve karşılaştığınız olaylardan etkilenebilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün ve hareket halinde olmak sizi rahatlatacak. Saygı duyduğunuz kişilerin yardımı ve önerileri size yeni bir bakış açısı kazandıracak. Gayrimenkul yatırımları ve evle ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Kendinizi, çevrenizi ve işinizi yenilemek ve sisteminizi değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bugün hayal gücünüz uyanıyor ancak hayallerinizin yapıcı yönde olması için özen göstermeniz gerekiyor.
TERAZİ BURCU YORUMU
Sürprizlerden etkilenebilir ve düşüncelerinizi tamamen değiştirebilirsiniz. Bu arada yapacağınız organizasyonlarda bazı karışıklıklar çıkabilir ve ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Aslında sahip olduğunuz potansiyel yeteneklerinizi keşfedeceğiniz bir dönem. Ancak dikkatinizi dağıtan olaylara kendinizi kaptırmayın ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Bugün güçlü kişiler ile tartışmayın ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Farklı fikirleriniz olabilir. Ayrıca sizden daha farklı düşünen ve yaşayan kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve istekleriniz değişebilir.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Kafanız karışık olabilir ve yakınlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak yaşam enerjiniz yüksek ve böylece yapıcı davranmayı başarabilirsiniz. Karmaşık düşünceler yüzünden sağlık sorunları ortaya çıkabilir ancak kendinizi hızlı iyileştirebilirsiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Aslında sizin için keşfetme dönemi... Hem kendinizi ve yapabileceklerinizi, hem de çevreniz ile ilgili şimdiye kadar farkında olmadığınız durumları keşfedebilirsiniz. Ayrıca bilim ve teknoloji ile ilgilenenler için verimli bir dönem. Yenilikleri keşfetmek sizi canlandıracak.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28