Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı? - Nazende

Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Kış aylarının dondurucu soğuklarını hissettiğimiz şu günlerde nasıl kombin yapılmalı biliyor musunuz? Öncelikli olan bedeni sıcak tutmak olsa da tarzınızdan da ödün vermemelisiniz. Özellikle kış aylarında tercih edilen kadife elbiseleri aksesuar desteğiyle uygun hale getirmek mümkün. Daha çok siyah, kahverengi ve bordo gibi renklerin kullanıldığı bu ayki kombinlere son olarak zümrüt yeşili de eklendi. Dilerseniz tek parça dilerseniz iki parça olarak hazırlayacağınız kombinlerinizde bu renklere dilediğiniz gibi yer verebilirsiniz.Kış_Aylarında_-Kombinler_Nasıl_Olmalı-683x1024 Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Hava soğuk olsa da hayat durmuş değil. Kış aylarında da şık davetlere katılabilirsiniz. Gidilecek mekana göre şık bir davete giderken mini elbiseler tercih edebilirsiniz. Kış aylarına uygun gibi durmayan bu tercihi giyeceğiniz çorap çizmelerle ya da sadece diz üstü çizmelerle kış aylarına uygun hale getirebilir, hem de üşümemenizi sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz kombinlerinizi kürk detaylı aksesuarlar ya da kıyafetlerle de kışa uygun hale getirebilirsiniz. Eğer kış aylarında elbise size iyi bir tercih gibi gelmiyorsa pantolonlardan yana tercih yapabilirsiniz. Pantolonlarınızı gömlek ya da içerisinde ışıltılar barındıran kazaklarla kombinleyebilir, iddialı ayakkabılar ve çanta seçimleriyle şık davetlere de gidebilirsiniz. Soğuk kış aylarında çoğunlukla bot ve çizmeden yana olsa da stilettolarınızı da kullanabilirsiniz.Kış_Aylarında_-Kombinler_Nasıl_Olmalı-683x1024 Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Tabii ki içlerine opak çoraplar giymek kaydıyla.  Kış aylarında çok sevilen ve giyilen kalın kazakların işlemeli olanlarını tercih etmeniz halinde hem şık hem de sizi ısıtacak kombinlere sahip olmuş olursunuz.

Kış aylarında aksesuar seçimlerinde hiç zorlanmıyor olmalısınız. Doğal olarak tercih ettiğimiz bere, eldiven ve atkı gibi aksesuarlar bu mevsimde kombinlerimizin vazgeçilmez öğeleri. Tüm bu parçaları birleştirirken kıyafetlerinizle ve hatta cild renginizle uyumlu olmalarına dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Tek renk kombinler daha az risk taşıdığından onları da tercih edebilir, tüm aksesuarlarınızı aynı renkte seçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Uzun ve transparan kıvrımlı etekler çok güzel bu sene birçok bayanda bu etekleri gördüm. Moda haftalarını da elimden geldiğince takip ediyorum ve sık sık bu eteklerle karşılaşıyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde karar veremediğiniz konu ile ilgili önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Değişik fikirler karşısında farklı düşünceleriniz olabilir. Ancak kararlarınızı sürdürmek için gayret göstereceksiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak harekete geçmeden önce iyi araştırın ve duyduklarınızı hemen ciddiye almayın. İş ortaklığı, evlilik ve benzeri konular gündeme gelebilir. İsteklerinizi gerçekleştireceğiniz uygun koşullar oluşuyor fakat korkularınız ile başa çıkmanız gerekiyor.
İKİZLER BURCU YORUMU
Kendinizi derin duygular içinde bulacaksınız ve sabah saatlerinde kendi içinize bakacaksınız. Şimdiye kadar yaşadığınız olayları, geçmişte yaşadıklarınızın sonuçlarını ve geleceğe yönelik yapmak istediklerinizi gözden geçireceksiniz. Daha dikkatli ve planlı davranmayı başarabilirsiniz ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bugün iletişim trafiğiniz hareketli olacak ve fikirlerinizi rahat bir biçimde ortaya koyacaksınız. Ekip çalışmaları yaparken heyecan duyabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkmak ve çeşitli organizasyonlara katılmak, keyfinizi yerine getirecek. Farklı ortamlar ve değişik insanlar ile tanışabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rahat olduğunuz bir dönem ve bugün keyfiniz yerinde. İlginç gelişmeler dönemindesiniz ve hedefinize ulaşmak için büyük arzular duyacaksınız fakat dışardan bunu yansıtmayacak ve sakin davranışlarınızı koruyacaksınız. Öğlene doğru alacağınız bazı haberler ve davetler sizi heyecanlandıracak. Yeni çevreler ve değişik insanlar ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada güç mücadelesi yapmayın ve kendinizi fazla zorlamayın. Daha doğrusu şansınızı sorgulamaktan kaçının. Biraz makul olursanız, projelerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
ASLAN BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde beklediğiniz bir haber ile heyecanlanacaksınız. Parasal konulara yönelik isteklerinizin arttığı bir dönem ve beklediğiniz haberleri almanız mümkün. Özellikle ciddiye aldığınız bir konuyla ilgili gelişmeler hırs yapmanıza neden olabilir. Öğlene doğru duygularınız aniden değişebilir. Özellikle sürprizlerden etkilenebilirsiniz ve düşünceleriniz giderek özgürleşebilir. Böylece yaratıcı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz ve çok ilginç projeler yapabilirsiniz. Farklı ortamlar ve ilginç kişiler sizi destekleyecek. İmkansız gibi görünen isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Sabırlı olun.
BAŞAK BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Sabah saatlerinde duygularınız dalgalanabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Fakat bu haliniz gün içinde değişecek. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün fakat sabırlı davranmayı başaracaksınız. Aslında verimli bir dönemde bulunuyorsunuz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için ortaya koyduğunuz kararlılık ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Büyüklerinizin ve önemli kişilerin takdirini kazanabilirsiniz. Kariyer yapmak ve statüsünü yükseltmek için uygun koşullar meydana geliyor. Ayrıca yatırıma yönelik çalışmalar içinde olabilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bütün dikkatinizi maddeye odakladığınız bir dönemdesiniz ve gelişmeler karşısında sabırsızlık duysanız bile isteklerinizi gerçekleştirmek için duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Çünkü geleceğe yönelik uzun soluklu projeler yaptığınız bir dönemdesiniz. Hiç kimsenin aklına gelmeyecek stratejiler yapabilirsiniz. Bu arada beklentileriniz giderek artıyor. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve harekete geçeceksiniz. Bu arada güç mücadelesinden uzak durun ve mantığınız ile hareket edin. Yakınlarınızın sizi destekleyecek. Arkadaşlarınıza danışabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakmayı başarabilirsiniz.
AKREP BURCU YORUMU
İzlediğiniz yolda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz fakat sorumluluklarınız nedeniyle harekete geçmeniz pek kolay olmayacak Aslında yola çıkmak ve harekete geçmek için kendinizi hazır hissediyorsunuz. Ancak çok fazla tedbirli davranmanız mümkün. İlginç gelişmeler olabilir ve sempatik tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de yakınlarınızı etkileyebilirsiniz. Ancak iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında düşünceleriniz ve hayata bakış açınız değişiyor. Ciddiye aldığınız konular da değişmeye başlıyor. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı başlayacaksınız ve ilginç teklifler ile karşılaşacaksınız. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bugün ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Ayrıca sunmak istediğiniz projeleri ortaya koyabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Daha önce sizi rahatsız eden konuları fazla önemsemeyeceksiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakacaksınız. Teknolojiyi takip eden kişiler ve yaratıcı çalışmalar ilginizi çekecek. Bugün sergiler, açılışlar ve ilginç tasarımların sergilendiği mekanlarda dolaşabilirsiniz ve farklı kişiler ile tanışabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Verification: 197d1fde147e3b28