Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Kış aylarının dondurucu soğuklarını hissettiğimiz şu günlerde nasıl kombin yapılmalı biliyor musunuz? Öncelikli olan bedeni sıcak tutmak olsa da tarzınızdan da ödün vermemelisiniz. Özellikle kış aylarında tercih edilen kadife elbiseleri aksesuar desteğiyle uygun hale getirmek mümkün. Daha çok siyah, kahverengi ve bordo gibi renklerin kullanıldığı bu ayki kombinlere son olarak zümrüt yeşili de eklendi. Dilerseniz tek parça dilerseniz iki parça olarak hazırlayacağınız kombinlerinizde bu renklere dilediğiniz gibi yer verebilirsiniz.Kış_Aylarında_-Kombinler_Nasıl_Olmalı-683x1024 Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Hava soğuk olsa da hayat durmuş değil. Kış aylarında da şık davetlere katılabilirsiniz. Gidilecek mekana göre şık bir davete giderken mini elbiseler tercih edebilirsiniz. Kış aylarına uygun gibi durmayan bu tercihi giyeceğiniz çorap çizmelerle ya da sadece diz üstü çizmelerle kış aylarına uygun hale getirebilir, hem de üşümemenizi sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz kombinlerinizi kürk detaylı aksesuarlar ya da kıyafetlerle de kışa uygun hale getirebilirsiniz. Eğer kış aylarında elbise size iyi bir tercih gibi gelmiyorsa pantolonlardan yana tercih yapabilirsiniz. Pantolonlarınızı gömlek ya da içerisinde ışıltılar barındıran kazaklarla kombinleyebilir, iddialı ayakkabılar ve çanta seçimleriyle şık davetlere de gidebilirsiniz. Soğuk kış aylarında çoğunlukla bot ve çizmeden yana olsa da stilettolarınızı da kullanabilirsiniz.Kış_Aylarında_-Kombinler_Nasıl_Olmalı-683x1024 Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Tabii ki içlerine opak çoraplar giymek kaydıyla.  Kış aylarında çok sevilen ve giyilen kalın kazakların işlemeli olanlarını tercih etmeniz halinde hem şık hem de sizi ısıtacak kombinlere sahip olmuş olursunuz.

Kış aylarında aksesuar seçimlerinde hiç zorlanmıyor olmalısınız. Doğal olarak tercih ettiğimiz bere, eldiven ve atkı gibi aksesuarlar bu mevsimde kombinlerimizin vazgeçilmez öğeleri. Tüm bu parçaları birleştirirken kıyafetlerinizle ve hatta cild renginizle uyumlu olmalarına dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Tek renk kombinler daha az risk taşıdığından onları da tercih edebilir, tüm aksesuarlarınızı aynı renkte seçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

 1. Uzun ve transparan kıvrımlı etekler çok güzel bu sene birçok bayanda bu etekleri gördüm. Moda haftalarını da elimden geldiğince takip ediyorum ve sık sık bu eteklerle karşılaşıyorum.

 2. Kış aylarında sürekli tayt giyerim hatta çoğu zaman işe bile tayt giyerek giderim. Rahat ve pratik sizede tavsiye ederim.

 3. Tabiki trençkotlar kış aylarında devreye giriyor. Her fırsatta giyerim, ne giyerseniz giyin çok yakışıyor her şeye

 4. Gece için sstraplez vazgeçilmezim, yaz kış fark etmez giyerim. Günlük ise blazzer ceketler kullanılabiliir, çok şık oluyor.

 5. Kışın en güzel kombin İçinize giydiğiniz ceketler paltonuzdan daha kısa ve dar olmalı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Kafanız karışık olabilir ve yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklamanız zor olabilir. Fakat farklı fikirleri olan kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve böylece dikkatinizi dağıtan konulardan uzaklaşabilirsiniz. Veya kafanızı karıştıran konulara farklı çözümler bulabilirsiniz. Bu arada tartışma ortamlarından uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmayın. Çünkü yanlış anlamalar olabilir. Dosyalar, evraklar ve faturalar ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Dikkatinizi yükseltin. Kaybettiğinizi düşündüğünüz evrakları bulabilirsiniz veya önünüzde duran dosya veya anahtarı başka yerlerde arayabilirsiniz. Sürprizler, düşüncelerinizi değiştirmenize yardımcı olacak.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Güne yoğun duygular ile başlayacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili aceleci olabilirsiniz. Fakat bütün sabırsızlığınıza rağmen yapıcı ve olumlu davranmayı başaracaksınız. Bugün dikkatinizi projelerinize odaklayabilirsiniz ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. İletişim trafiğiniz çok hareketli olacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Saygın çevreler ve ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve düşünceleriniz değişebilir. Daha kapsamlı düşünebilirsiniz ve projelerinizi uygulamak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Katılacağınız davet ve toplantılarda fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
Yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getiriyor. Fikirleriniz ve hayat görüşünüz değişiyor. Gelenekler ve alışkanlıklarınız ile ilgili tavrınız ve davranışlarınız da bu arada değişiyor. Bugün dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz ve daha önce sizi rahatsız eden konular ve olaylara daha farklı açılardan baktığınızın farkına varacaksınız. Bu arada bazı kaygılarınız olabilir. Özellikle yaptığınızdan daha önemli ve ciddi şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Fakat eskiden küçümsediğiniz veya önemsemediğiniz konuların artık sizin için önemli olduğunu keşfedeceksiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönem fakat beklentilerinizin yarattığı gerilimi denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Seyahate çıkmak ve sportif faaliyetler sizi rahatlatacak. Marjinal kişiler ve ilginç konular ilginizi çekebilir. Bu arada ani değişikliklerden rahatsızlık duymanız da mümkün. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir süreç içindesiniz ve yenilikler ilginizi çekerken aynı zamanda huzursuzluk hissetmenize de neden olabilir. Hayata ve olaylara bakış açınız değişiyor. Bu arada aceleci davranmayın ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Bugün farklı organizasyonlar dikkatinizi çekebilir ancak yapmanız gereken işlere odaklanmanız gerekiyor. İlginç konular ve karşılaştığınız sürprizler dikkatinizi dağıtabilir. Sorunları büyütmeyin.
AKREP BURCU YORUMU
Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler yeni atılımlarda bulunabilir ve fırsatlarla karşılaşabilirler. Bugün kendinizi güçlü hissedecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteklerinizin peşinden gidebilir ve güç sahibi olanların desteğini alabilirsiniz. Güne keyifli başlayacak ve planlarınızı uygulamak için harekete geçeceksiniz. Arkadaşlarınız ile iletişiminiz kuvvetli olacak. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlar ile ilgili çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Özellikle geleceğe yönelik büyük organizasyonlar yapabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönem. Bazı karışıklıklar olsa bile sorunlara yaratıcı çözümler bulabilirsiniz ve dikkat çekici olabilirsiniz. İlginç çevreler ve sıra dışı işler yapan kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Sürprizler ve ani değişikler sizi heyecanlandıracak ve kendinize olan güveniniz yükselecek. Parasal konulara yönelik hoş gelişmeler olabilir ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Farklı alanlar ve kendinizi keşfetmenize yardımcı olacak olacak kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Hemen harekete geçmek isteseniz bile tedbirli davranacaksınız ve olayların gelişmesini bekleyeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28