Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Kış aylarının dondurucu soğuklarını hissettiğimiz şu günlerde nasıl kombin yapılmalı biliyor musunuz? Öncelikli olan bedeni sıcak tutmak olsa da tarzınızdan da ödün vermemelisiniz. Özellikle kış aylarında tercih edilen kadife elbiseleri aksesuar desteğiyle uygun hale getirmek mümkün. Daha çok siyah, kahverengi ve bordo gibi renklerin kullanıldığı bu ayki kombinlere son olarak zümrüt yeşili de eklendi. Dilerseniz tek parça dilerseniz iki parça olarak hazırlayacağınız kombinlerinizde bu renklere dilediğiniz gibi yer verebilirsiniz.Kış_Aylarında_-Kombinler_Nasıl_Olmalı-683x1024 Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Hava soğuk olsa da hayat durmuş değil. Kış aylarında da şık davetlere katılabilirsiniz. Gidilecek mekana göre şık bir davete giderken mini elbiseler tercih edebilirsiniz. Kış aylarına uygun gibi durmayan bu tercihi giyeceğiniz çorap çizmelerle ya da sadece diz üstü çizmelerle kış aylarına uygun hale getirebilir, hem de üşümemenizi sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz kombinlerinizi kürk detaylı aksesuarlar ya da kıyafetlerle de kışa uygun hale getirebilirsiniz. Eğer kış aylarında elbise size iyi bir tercih gibi gelmiyorsa pantolonlardan yana tercih yapabilirsiniz. Pantolonlarınızı gömlek ya da içerisinde ışıltılar barındıran kazaklarla kombinleyebilir, iddialı ayakkabılar ve çanta seçimleriyle şık davetlere de gidebilirsiniz. Soğuk kış aylarında çoğunlukla bot ve çizmeden yana olsa da stilettolarınızı da kullanabilirsiniz.Kış_Aylarında_-Kombinler_Nasıl_Olmalı-683x1024 Kış Aylarında Kombinler Nasıl Olmalı?

Tabii ki içlerine opak çoraplar giymek kaydıyla.  Kış aylarında çok sevilen ve giyilen kalın kazakların işlemeli olanlarını tercih etmeniz halinde hem şık hem de sizi ısıtacak kombinlere sahip olmuş olursunuz.

Kış aylarında aksesuar seçimlerinde hiç zorlanmıyor olmalısınız. Doğal olarak tercih ettiğimiz bere, eldiven ve atkı gibi aksesuarlar bu mevsimde kombinlerimizin vazgeçilmez öğeleri. Tüm bu parçaları birleştirirken kıyafetlerinizle ve hatta cild renginizle uyumlu olmalarına dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Tek renk kombinler daha az risk taşıdığından onları da tercih edebilir, tüm aksesuarlarınızı aynı renkte seçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

 1. Uzun ve transparan kıvrımlı etekler çok güzel bu sene birçok bayanda bu etekleri gördüm. Moda haftalarını da elimden geldiğince takip ediyorum ve sık sık bu eteklerle karşılaşıyorum.

 2. Kış aylarında sürekli tayt giyerim hatta çoğu zaman işe bile tayt giyerek giderim. Rahat ve pratik sizede tavsiye ederim.

 3. Tabiki trençkotlar kış aylarında devreye giriyor. Her fırsatta giyerim, ne giyerseniz giyin çok yakışıyor her şeye

 4. Gece için sstraplez vazgeçilmezim, yaz kış fark etmez giyerim. Günlük ise blazzer ceketler kullanılabiliir, çok şık oluyor.

 5. Kışın en güzel kombin İçinize giydiğiniz ceketler paltonuzdan daha kısa ve dar olmalı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Ancak çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Karamsarlıktan uzaklaşın ve hırslı bir tavır içine girmekten kaçının. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Seyahatler sizin için canlandırıcı olabilir. Yolculuk programları yapabilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde ilginç rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen çeşitli hayaller kurabilirsiniz. Bugün planlarınızı gözden geçirmek için uygun zaman. Projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve öğrenmek istediklerinizin izini sürebilirsiniz. Bu arada hayal gücünüzün yardımı ile çözümleyici de olabilirsiniz ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bugün sizin için hayal gücü gerektiren konulara çalışmalar yapmak için uygun bir zaman. Sanatsal faaliyetler, büyük organizasyonlar, vakıflar, dernekler ve yardım kuruluşlarına yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir gün.
ASLAN BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konulara yönelik gelişmeler sizi memnun edecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bugün yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayacaksınız ve önceden belirlediğiniz gibi işlerinizi sürdüreceksiniz. İsteklerinizin gücü sayesinde üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ve kişiler ile başa çıkabilirsiniz ve hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı davranabilirsiniz. Ayrıca kararlı ve istekli çalışmalarınız ile önemli kişilerin takdirini kazanacaksınız ancak bu durum yeni sorumluluklar almanızı gerektirebilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bilincinizin derinlerinden yükselen unutulmuş arzular rüya aracılığı ile ortaya çıkabilir ve sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile güne başlayabilirsiniz. İdeallerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz ve buna bağlı olarak düşünceleriniz de değişebilir. Bu arada karar vermek için aceleci davranmayın. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve endişeli düşünceler içine girebilirsiniz. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için özen gösterin. Dostlarınızın ve sevdiğinizin desteği moralinizi yükseltecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karşılaştığınız olaylar ve kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bilinçaltınız uyanabilir. Alıngan ve hassas olduğunuz bir gün. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Hareket halinde olmak karamsar duygulardan uzaklaşmanıza yardımcı olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Beklediğiniz gelişmelerin meydana geldiğini hissederek güne keyifli başlayacaksınız. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak ve alacağınız haberler ve teklifler düşüncelerinizi derinleştirecek. Böylece araştırmalarınızı derinleştireceksiniz ve özellikle aldığınız teklifler ve duyduğunuz haberler hayal gücünüzü uyandıracak. Yeni projeler yapabilirsiniz ve planlarınızı yakınlarınıza anlatabilirsiniz. İş arkadaşlarınız, komşularınız ve yakınlarınız ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Bugün sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için verimli bir zaman...
YAY BURCU YORUMU
Bazı karışıklıklar ve duyduğunuz haberler yüzünden keyifsiz olabilirsiniz. Fakat endişeli hayallerden uzak durmalısınız. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Yakınlarınız için endişelenmeniz mümkün. Ayrıca ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ideallerinizin değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın ve tartışmalardan uzak durun.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Yapmanız gereken olağan işler ile ilgileneceksiniz ve çalışmalarınızı bildiğiniz gibi sürdüreceksiniz. Akşama doğru ilginç fikirler uyanabilir ve eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Hem eski bilgiyi, hem de yeni teknoloji ile geliştirilen ürünler ilginizi çekecek ve çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada sizden daha farklı bilgiye sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz veya bu tip kişiler ile ilgili bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle akşama doğru karşılaşacağınız kişiler alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Ayrıca eviniz, yakınlarınız ve arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Verification: 197d1fde147e3b28