Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Kadınlar için ayakkabı denince akan sular duruyor. Eğer gözünüze bir ayakkabıyı kestirdiyseniz ne sahip olduğunuz ayakkabıların sayısı ne de fiyatı hiç umurunuzda olmuyor değil mi? Her ne kadar ayakkabı bir sevda olsa da bu sevdayı minimum da tutmak isteyenler için dolabınızda mutlaka olması gereken 10 ayakkabı modelini sizler için sıraladık.image001-3 Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Spor Ayakkabılar

Her kadının ayakkabı dolabında bulunması gereken ayakkabıların başında spor ayakkabılar geliyor. Gerek spor için gerekse rahatlıktan yana olanlar için tercih nedeni olan spor ayakkabıları günlük hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz. Dilerseniz elbiselerin altına giyerek şirin kombinler yaratabilir dilerseniz de jean pantolonlarla cool kombinler yapabilirsiniz.image001-3 Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Çizmeler

Kış aylarında bizi hem sıcak tutan hem de şıklık veren çizmeler de dolabımızda mutlaka bulunması gereken modellerden. Özellikle mini eteklerle kombinlendiğinde özel günlerde bile tercih edebilirsiniz.

Kısa Botlar

Kış aylarında ayakkabılar yerine en çok tercih edilen modeller kısa botlar. Hem pantolonlarla hem eteklerle kombinleyebileceğiniz kısa botlar iş hayatı için de oldukça uygun.

Nude Rengi Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabılar kadınların vazgeçilmezi. Nude renk bir topuklu ayakkabıya sahip olmanız halinde her kıyafetinizle kolayca kombinleyebilirsiniz.image001-3 Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Siyah Stiletto

Stiletto kadınların favori ayakkabısı. İster siyah renkte bir mini elbisenin altında ister boyfriend bir jean pantolonun altında oldukça şık durabilecek bu ayakkabı mutlaka dolabınızda yer almalı.

Maskulen Ayakkabılar

Kadınlar için her ne kadar feminen görünmek önemliyse de Oxford tarzı maskulen ayakkabılar da tarzınıza farklı bir hava katacak.

Babet

Özellikle yaz aylarında kurtarıcınız olacak babetler çeşit çeşit olmak şartıyla mutlaka dolabınızda olmalı.image001-3 Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Sandalet

Yine sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olan bir model ile karşınızdayız. Sandaletler uçuş uçuş elbiselerinizle muhteşem duracaktır.

Topuklu Sandalet

Yaz gecelerinde tercih edebileceğiniz topuklu sandaletlerin dolgu topuklu olmalarını hayatınızı kolaylaştırır.

Şık Topuklular

Sadece stilettolar değil farklı tarzdaki topuklu ayakkabılar da mutlaka dolabınızda bulunmalı..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

 1. 10 ayakkabı olacaksa bunların mutlaka 4 tanesi abiye için topuklu olmalı. 2-3 tane günlük spor ve kalanı da babet olabilir.

 2. Benim dolabımda 10 çiftten fazla ayakkabı var. Topuklular, babetler, spor ayakkabılar, sandaletler kısaca her mevsime her koşula uygun ayakkabı alırım mutlaka.

 3. Stiletto ve babet olmazsa olmazlarım arasında bulunur hep. Yaz kış babet giyerim rahatlığından dolayı. Spor ayakkabıları pek sevemiyorum.

 4. Ayakkabı benim için geçmeyecek bir hastalık en az 250 ayakkabım var her aldığım ayakkabıyı 1 yada 2 kere giyerim sonrasında evimin bir odasını sadece ayakkabılara ayırdım orada saklarım hiç birini atamıyorum satamıyorum sanırım bu bir hastalık ne yapabilirim bende böyleyim

 5. Ayakkabı konusu çok sakıncalı bir konu hastalık gibi nerede ne yapacağı belli olmayan alışveriş tutkunu kadınlar için vazgeçilmez bir arzu ayakkabılar.Abiye kıyafetler için en az iki ayakkabı spor kıyafetler için 3 marka işin içine girerse 5 de olabilir ve günlük hayatta giyeceğiniz kıyafet ve kombinlerimize özel olarak alacağımız en az 5 ayakkabı daha eklersek toplamda sadece normal şartlarda sahip olması gereken ayakkabı adedi 15 oluyor.Şimdi diyeceksiniz neden bu kadar fazla ayakkabıya ihtiyaç duyuyorsunuz ayakkabısı olmayan çocuklar eski ayakkabıyı 10’larca yıl giyen yetişkinler var diyeceksiniz.Evet bu konuda haklı olabilirsiniz ama bendeki bu sayıya 100 ekleyecek insanlarında olduğunu unutmamak gerekir.Elimden geldiğince ayakkabıya ihtiyacı olan bir çocuğa veya bir düşküne yardımcı oluyorum ama diğer insanlara göre benim ayakkabı sayım devede kulak

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Güne istekli başlayacak ve fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız. Yeni projeler yapabilir ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Grup çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacağınız bir gün. İlginç teklifler alabilirsiniz. Ayrıca siz de çeşitli teklifler de bulunabilir ve ilginç araştırmalar yapabilirsiniz. Gençler, çocuklar ve değişik kitlelere yönelik farklı projeleriniz ile çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bu arada kıskançlık ve düşmanca duygulardan uzak durun ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Öğle saatlerinde duygularınız derinleşebilir.
BOĞA BURCU YORUMU
Kafanız karışık olabilir ve eski kararlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Ancak sabırlı davranacaksınız. Öğlene doğru karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Sanatçılardan ve yüksek idealleri olan kişilerden etkilenebilirsiniz ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yabancılar ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Farklı ortamlar, değişik kültürler ve yurt dışı ile bağlantılı işler dikkatinizi çekecek. Büyük organizasyonların içinde yer almak isteyebilirsiniz. Kalabalıklar ve birbirinden çok farklı kişilerin birlikte bulunduğu ortamlarda kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve uzlaştırıcı bir tavır içinde olacaksınız.
İKİZLER BURCU YORUMU
Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken aceleci davranmayın. Bugün iletişim trafiğiniz hareketli olacak. Belgeler, evraklar ve faturalar ile ilgili çeşitli çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca daha önce yapılması gereken işlerinizi bugün tamamlamak için çok çalışmanız gerekebilir. Arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Ayrıca ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz ve araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Öğle saatlerinde karşılaştığınız olaylar endişe uyandırabilir. Kuşkucu bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın.
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. İçinde bulunduğunuz koşulları değiştirmek isteyebilirsiniz veya alışkanlıklarınızı değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Eski dostlarınız ve arkadaşlarınız ile iletişiminiz azalmış olabilir veya siz yeni tanıştığınız kişilere daha fazla ilgi gösteriyor olabilirsiniz. Ancak eski dostlarınızı ihmal etmeyin. Orijinal fikirler ve teknoloji ile ilgili gelişmeler ilginizi çekiyor. Böylece yeni öğreneceğiniz bilgilerin ışığında fikirleriniz değişebilir ve olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Özgür düşünceler davranışlarınıza yansıyacak ve kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde kalkabilirsiniz ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için disiplinli ve kararlı bir tavır içinde olabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız derinleşecek ve gizli istekleriniz uyanacak. Bu arada endişeleriniz de uyanabilir. Kayıp ve yanılgı duygusunu büyütmeyin. Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanın ve yanıltıcı kişiler ile ilişkilerinizde tedbirli olun. Yalanlar ve yanıltıcı durumlar karşısında iyi duygunuzu koruyun ve bu arada sağlığınıza özen gösterin. Gelişmeler sizin hayal ettiğinizden farklı olabilir. Ancak dirayetli ve sabırlı olduğunuz bir dönemdesiniz. Saygı duyduğunuz kişiler sizi destekliyor.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Yaratıcı fikirleriniz ile dikkat çekeceğiniz bir gün. Bugün kendinizi daha güçlü ve kararlı hissedeceksiniz. İsteklerinizi belirleyebilir, ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Kariyer yapmak isteyenler için fırsat zamanı. Ancak fikirlerinizi ortaya koymadan önce bir kez daha gözden geçirin. Aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. Öğlene doğru hayal gücünüzü uyandıran gelişmeler ile karşılaşmanız mümkün. Geleceğe yönelik idealleriniz olabilir. Ayrıca sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz veya sanatçıların bulunduğu ortamlarda dolaşabilirsiniz. Yabancılar ile iş birliği yapabilir, farklı kültürleri araştırabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
Güçlü kişileri karşınıza almasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranmayı başarabilirsiniz ve gelişmeleri izleyebilirsiniz. Otoriteyi temsil eden kişiler ve büyüklerinize karşı davranışlarınız olumlu olsa bile güç mücadelesinden uzak durmanız gerekiyor. Kıskançlık ve düşmanlık çekecek davranışlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Öğlene doğru sezgileriniz yükselecek. İçinizden yükselen sese kulak verin ve sorunları büyütmekten kaçının. Aslında şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak daha önce farkında olmadığınız bazı ayrıntılar dikkatinizi çekebilir. Olayları fazla sorgulamayın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28