Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Kadınlar için ayakkabı denince akan sular duruyor. Eğer gözünüze bir ayakkabıyı kestirdiyseniz ne sahip olduğunuz ayakkabıların sayısı ne de fiyatı hiç umurunuzda olmuyor değil mi? Her ne kadar ayakkabı bir sevda olsa da bu sevdayı minimum da tutmak isteyenler için dolabınızda mutlaka olması gereken 10 ayakkabı modelini sizler için sıraladık.image001-3 Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Spor Ayakkabılar

Her kadının ayakkabı dolabında bulunması gereken ayakkabıların başında spor ayakkabılar geliyor. Gerek spor için gerekse rahatlıktan yana olanlar için tercih nedeni olan spor ayakkabıları günlük hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz. Dilerseniz elbiselerin altına giyerek şirin kombinler yaratabilir dilerseniz de jean pantolonlarla cool kombinler yapabilirsiniz.image001-3 Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Çizmeler

Kış aylarında bizi hem sıcak tutan hem de şıklık veren çizmeler de dolabımızda mutlaka bulunması gereken modellerden. Özellikle mini eteklerle kombinlendiğinde özel günlerde bile tercih edebilirsiniz.

Kısa Botlar

Kış aylarında ayakkabılar yerine en çok tercih edilen modeller kısa botlar. Hem pantolonlarla hem eteklerle kombinleyebileceğiniz kısa botlar iş hayatı için de oldukça uygun.

Nude Rengi Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabılar kadınların vazgeçilmezi. Nude renk bir topuklu ayakkabıya sahip olmanız halinde her kıyafetinizle kolayca kombinleyebilirsiniz.image001-3 Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Siyah Stiletto

Stiletto kadınların favori ayakkabısı. İster siyah renkte bir mini elbisenin altında ister boyfriend bir jean pantolonun altında oldukça şık durabilecek bu ayakkabı mutlaka dolabınızda yer almalı.

Maskulen Ayakkabılar

Kadınlar için her ne kadar feminen görünmek önemliyse de Oxford tarzı maskulen ayakkabılar da tarzınıza farklı bir hava katacak.

Babet

Özellikle yaz aylarında kurtarıcınız olacak babetler çeşit çeşit olmak şartıyla mutlaka dolabınızda olmalı.image001-3 Her Kadının Dolabında Olması Gereken 10 Ayakkabı Modeli

Sandalet

Yine sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olan bir model ile karşınızdayız. Sandaletler uçuş uçuş elbiselerinizle muhteşem duracaktır.

Topuklu Sandalet

Yaz gecelerinde tercih edebileceğiniz topuklu sandaletlerin dolgu topuklu olmalarını hayatınızı kolaylaştırır.

Şık Topuklular

Sadece stilettolar değil farklı tarzdaki topuklu ayakkabılar da mutlaka dolabınızda bulunmalı..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

 1. 10 ayakkabı olacaksa bunların mutlaka 4 tanesi abiye için topuklu olmalı. 2-3 tane günlük spor ve kalanı da babet olabilir.

 2. Benim dolabımda 10 çiftten fazla ayakkabı var. Topuklular, babetler, spor ayakkabılar, sandaletler kısaca her mevsime her koşula uygun ayakkabı alırım mutlaka.

 3. Stiletto ve babet olmazsa olmazlarım arasında bulunur hep. Yaz kış babet giyerim rahatlığından dolayı. Spor ayakkabıları pek sevemiyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Ancak çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Karamsarlıktan uzaklaşın ve hırslı bir tavır içine girmekten kaçının. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Seyahatler sizin için canlandırıcı olabilir. Yolculuk programları yapabilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde ilginç rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen çeşitli hayaller kurabilirsiniz. Bugün planlarınızı gözden geçirmek için uygun zaman. Projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve öğrenmek istediklerinizin izini sürebilirsiniz. Bu arada hayal gücünüzün yardımı ile çözümleyici de olabilirsiniz ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bugün sizin için hayal gücü gerektiren konulara çalışmalar yapmak için uygun bir zaman. Sanatsal faaliyetler, büyük organizasyonlar, vakıflar, dernekler ve yardım kuruluşlarına yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir gün.
ASLAN BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konulara yönelik gelişmeler sizi memnun edecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bugün yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayacaksınız ve önceden belirlediğiniz gibi işlerinizi sürdüreceksiniz. İsteklerinizin gücü sayesinde üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ve kişiler ile başa çıkabilirsiniz ve hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı davranabilirsiniz. Ayrıca kararlı ve istekli çalışmalarınız ile önemli kişilerin takdirini kazanacaksınız ancak bu durum yeni sorumluluklar almanızı gerektirebilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bilincinizin derinlerinden yükselen unutulmuş arzular rüya aracılığı ile ortaya çıkabilir ve sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile güne başlayabilirsiniz. İdeallerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz ve buna bağlı olarak düşünceleriniz de değişebilir. Bu arada karar vermek için aceleci davranmayın. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve endişeli düşünceler içine girebilirsiniz. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için özen gösterin. Dostlarınızın ve sevdiğinizin desteği moralinizi yükseltecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karşılaştığınız olaylar ve kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bilinçaltınız uyanabilir. Alıngan ve hassas olduğunuz bir gün. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Hareket halinde olmak karamsar duygulardan uzaklaşmanıza yardımcı olacak.
AKREP BURCU YORUMU
Beklediğiniz gelişmelerin meydana geldiğini hissederek güne keyifli başlayacaksınız. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak ve alacağınız haberler ve teklifler düşüncelerinizi derinleştirecek. Böylece araştırmalarınızı derinleştireceksiniz ve özellikle aldığınız teklifler ve duyduğunuz haberler hayal gücünüzü uyandıracak. Yeni projeler yapabilirsiniz ve planlarınızı yakınlarınıza anlatabilirsiniz. İş arkadaşlarınız, komşularınız ve yakınlarınız ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Bugün sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için verimli bir zaman...
YAY BURCU YORUMU
Bazı karışıklıklar ve duyduğunuz haberler yüzünden keyifsiz olabilirsiniz. Fakat endişeli hayallerden uzak durmalısınız. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Yakınlarınız için endişelenmeniz mümkün. Ayrıca ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ideallerinizin değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın ve tartışmalardan uzak durun.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Yapmanız gereken olağan işler ile ilgileneceksiniz ve çalışmalarınızı bildiğiniz gibi sürdüreceksiniz. Akşama doğru ilginç fikirler uyanabilir ve eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Hem eski bilgiyi, hem de yeni teknoloji ile geliştirilen ürünler ilginizi çekecek ve çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada sizden daha farklı bilgiye sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz veya bu tip kişiler ile ilgili bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle akşama doğru karşılaşacağınız kişiler alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Ayrıca eviniz, yakınlarınız ve arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Verification: 197d1fde147e3b28