Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Ayakkabı ve Çanta Seçimi 2017

Tüm gün dışarda olduğumuzu varsayarsak, giydiğimiz ayakkabı ve taktığımız çantanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz bilirizAyakkabı ve çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalara değineceğiz. Tüm gün dışarıda, ofiste, markette, sokakta yani akla gelebilecek her yere ayakkabılarımı ile gideriz. Yağmurlu yada karlı havada farklı bot yada çizme giymek gerekir. Güneşli ve kuru havada başka model. Ayakkabılar sadece ayaklarımızı koruyan kaplar değildir. Evet ilk çıkışı ayakları korumak için dizayn edilse de zaman içerisinde kombin tamamlayıcısı haline gelmiştir. 2017 Ayakkabı çeşitleri öyle artmıştır ki; bunun için fuarlar, defileler, katalog çekimleri düzenlenmeye başlamış, hanım ve beyler bir ayakkabıya servet bile yatırabilecek duruma gelmiştir. Evet ayakkabı seçimi çok önemlidir. Gelin birlikte ayakkabı çeşitlerine göz atalım:

ayakkabı Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Spor Ayakkabı 2017: Spor yaparken giyilmesi için dizayn edilmiş ayakkabılar zaman içerisinde gündelik yaşamda da kullanılmaya başlandı. Rahatlığa ve ayak sağlığına önem veren bey ve bayanların her zaman dolabında bulundurduğu spor ayakkabılar, olmazsa olmazlardan. Ülkemizde pek olmasa da yurt dışındaki bir çok yerde klasik takım altına hatta gelinlik altına dahi spor ayakkabı giymeye başladılar. Spor ayakkabı ile gelinliği ülkemizde de kombinlemeye başladılar.

ayakkabı Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Topuklu Ayakkabı 2017: Bir kadını asil gösterebilen en önemli unsur, topuklu ayakkabıdır. Topuklu ayakkabı ile vücut daha dik bir pozisyon alır. Kalça daha bir çıkar dışarı ve görsel bir şölene dönüşür. Topuklu ayakkabılar çok çeşittir. Ve her geçen gün farklı modeller çıkmaktadır. Her modelin bir beğeneni olduğunu düşünürsek, modellerin artarak çoğalacağı kesindir. İnce bant topuklu ayakkabı, kalın bant topuklu ayakkabı, taşlı ve taşsız ve daha yüzlerce model. Dolgu topuklu yada demir topuk da tercih edilen modeller arasındadır.

ayakkabı Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Ayakkabıların en büyük tamamlayıcısı tabii ki çantalardır. Çanta seçiminde de dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır.  Çantanızın boyutu, rengi, ham maddesi, dokusu çok önemlidir. Özel bir geceye katılıyorsanız, kocaman bir lastik çanta kullanamazsınız. Daha zarif ve küçük formlarda çantalar tercih etmelisiniz. Yine gündüz bir yere gidiyorsanız, minik bir gece çantası kullanamazsınız. Dikkat etmek gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

 1. renkli orta topuklu ayakkabıları çok beğeniyorum. Abiyelerin altına yakıştığı gibi günlük kıyafetlere de çok uyumlu oluyor. Pantolon ve eteklerin altına gibi

 2. Koyu renkli elbiselerin altına pembe ya da kırmızı topuklu ayakkabıları çok yakıştırıyorum. Aykırı renklerin uyumu muazzam

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Sağlığınıza özen gösterin ve yaşantınızda yapmak istediğiniz değişikliklere dikkatinizi odaklayın. Ancak karmaşık isteklerden uzak durmalısınız. İlişkilere bakış açınızın değiştiği bir dönemdesiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve eskiden saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarını mercek altına alabilirsiniz. Sorunları büyütmekten kaçının ve sizi destekleyen saygı değer büyüklerinize karşı davranışlarınıza özen gösterin. Hırslı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında şanslısınız fakat şansınızı iyi kullanabilmek için bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor.
BOĞA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacak ve gelişmeleri bir kez daha gözden geçireceksiniz. Eskiden sizi rahatsız etmeyen ve yapmaktan keyif aldığınız konulara karşı ilginizin dağıldığını hissedebilirsiniz. Artık tarzınızı ve ilgi alanlarınızı değiştirme zamanı geldiğini düşünebilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Daha önce önemsemediğiniz kişiler ve konular şimdi sizin için önem kazanabilir. Geleceğe yönelik isteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Veya kendi isteklerinizi, çevrenizdeki kişilerin önerilerinden daha fazla ciddiye alabilirsiniz. Bugün dostlarınız ile buluşabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Güne farklı bir enerji ile başlayacaksınız. İçinizden yükselen isteklerin zorlayıcı etkisi ile sabırsızlık hissedebilirsiniz fakat gerilim yaratan olaylardan uzaklaşıp dikkatinizi kendinize yöneltmeyi başaracaksınız. Özellikle yaratıcı çalışmalar yapanlar için verimli bir gün. Yapabileceğinizden daha büyük istekler içinde bulunmayın ve kendinizi çok fazla zorlamayın. Bu arada sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının. İsteklerinizi denetlemenizin zor olduğu bir dönemdesiniz. Ancak kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan kaçınmanız gerekiyor. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeseniz iyi olacak.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Hareketli ve eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Ancak isteklerinizin derinleştiği bir zaman ve duygularınız giderek yoğunlaşıyor. Bu arada eviniz ve geçmişte yaşadıklarınız ile ilgili hatırladıklarınız, bilinçaltınızı uyandırabilir. Anneniz veya anne kadar yakın hissettiğiniz büyük kadınlar ile görüşebilirsiniz. Seyahatler, farklı ortamlar ve uzaklara gitme arzusu duyabilirsiniz. Bugün seyahate çıkabilir ve yolculuk esnasında tanıştığınız kişiler ile derin sohbetler yapabilirsiniz. Bu sırada farklı yaşam tarzları hakkında çeşitli bilgiler alabilirsiniz ve böylece olaylara bakış açınız değişebilir.
ASLAN BURCU YORUMU
İletişim trafiğindeki aksaklıklar programlarınızı da aksatabilir. Fakat yeni çözümler bulabilirsiniz ve uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. İyimser ve yapıcı bir tavır içinde bulunanlar, sorunlar ile daha kolay başa çıkacaklar. Bu arada bazı fikirlerinizi ve eskiden yaptığınız planları değiştirmeniz gerekebilir. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için yapacağınız değişikliklerin sonuçları olumlu olacak. Böylece kendinize olan güveniniz yükselecek. Daha önce hissettiğiniz kaygılar ve karmaşık düşüncelerden uzaklaşıyorsunuz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
Gizli istekleriniz olabilir veya meydana gelen olaylar karşısında istekleriniz değişebilir. Şimdilik duygu ve isteklerinizi kendinize saklamanız gereken bir dönemdesiniz. Anneniz veya geçmişte yaşadıklarınız ile ilgili duygularınız derinleşecek ve eski isteklerinizi hatırlayacaksınız. Olayları en ince ayrıntılarına kadar düşünebilirsiniz ancak bu sırada esas konudan uzaklaşabilirsiniz ve düşünceleriniz dağılabilir. Farkına vardığınız bazı konular ve özellikle daha önce dikkatinizi çekmeyen ayrıntılar şimdi sizi rahatsız edebilir. Sorunları büyütmeyin ve özellikle farklı felsefe ve kültüre sahip kişiler ile ilişkilerinizde tedbirli olun.
AKREP BURCU YORUMU
Son derece hareketli bir gün geçireceksiniz. Dikkat gerektiren konularda tedbirli olmalısınız. Çünkü yanlış anlamalar ve yapılan programlarda ufak tefek aksaklıklar olabilir. Ortaya çıkan sorunları tartışarak çözemezsiniz. Bu arada karşılaştığınız sorunlar size geçmişte yaşadıklarınızı hatırlatacak ve düşünceleriniz derinleşecek. Bu kez daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olabilirsiniz ve sabır gösterebilirsiniz. Duyduğunuz haberler ve karşılaştığınız olaylar kafanızın karışmasına neden olabilir fakat saygın kişiler ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bugün katılacağınız davet ve organizasyonlarda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Karşılaştığınız kişiler moralinizi yükseltecek.
YAY BURCU YORUMU
Bugünden itibaren Güneş burcunuzda parlamaya başlıyor ve kendinize olan güveniniz yükseliyor. Ancak hayalleriniz ve ideallerinizi gözden geçirirken tedbirli olun. Karmaşa ve yanılgılardan uzak durun. Derin duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler değişiyor. Özellikle bugün doğmuş olanlar, idealleri ile birlikte kendilerini de değiştirmek isteyebilirler. Ancak kaygılardan uzaklaşmalı ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret göstermelisiniz. Geleceğe yönelik fikirleriniz değişirken daha özgür bir bakış açısına sahip olacaksınız. Bu arada hırslı ve sabırsız bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
OĞLAK BURCU YORUMU
Eski eşyalar, antikalar, aile yadigarları ve eski belgeler ilginizi çekecek. Bu arada yargı organları ile ilgili gelişmeler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Olaylara bakış açınızı değiştirmeniz gereken bir dönemdesiniz. Özellikle yabancılar ile ilişkilerinizde daha özenli davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ve yakınlarınız sizi destekleyecek ve isteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyacaksınız. Uzaklarda bulunan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Yolculuk esnasında karşılaşacağınız kişiler ile ilginç sohbetler yapabilir, heyecan duyacağınız haberler alabilirsiniz.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Verification: 197d1fde147e3b28