Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Ayakkabı ve Çanta Seçimi 2017

Tüm gün dışarda olduğumuzu varsayarsak, giydiğimiz ayakkabı ve taktığımız çantanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz bilirizAyakkabı ve çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalara değineceğiz. Tüm gün dışarıda, ofiste, markette, sokakta yani akla gelebilecek her yere ayakkabılarımı ile gideriz. Yağmurlu yada karlı havada farklı bot yada çizme giymek gerekir. Güneşli ve kuru havada başka model. Ayakkabılar sadece ayaklarımızı koruyan kaplar değildir. Evet ilk çıkışı ayakları korumak için dizayn edilse de zaman içerisinde kombin tamamlayıcısı haline gelmiştir. 2017 Ayakkabı çeşitleri öyle artmıştır ki; bunun için fuarlar, defileler, katalog çekimleri düzenlenmeye başlamış, hanım ve beyler bir ayakkabıya servet bile yatırabilecek duruma gelmiştir. Evet ayakkabı seçimi çok önemlidir. Gelin birlikte ayakkabı çeşitlerine göz atalım:

ayakkabı Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Spor Ayakkabı 2017: Spor yaparken giyilmesi için dizayn edilmiş ayakkabılar zaman içerisinde gündelik yaşamda da kullanılmaya başlandı. Rahatlığa ve ayak sağlığına önem veren bey ve bayanların her zaman dolabında bulundurduğu spor ayakkabılar, olmazsa olmazlardan. Ülkemizde pek olmasa da yurt dışındaki bir çok yerde klasik takım altına hatta gelinlik altına dahi spor ayakkabı giymeye başladılar. Spor ayakkabı ile gelinliği ülkemizde de kombinlemeye başladılar.

ayakkabı Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Topuklu Ayakkabı 2017: Bir kadını asil gösterebilen en önemli unsur, topuklu ayakkabıdır. Topuklu ayakkabı ile vücut daha dik bir pozisyon alır. Kalça daha bir çıkar dışarı ve görsel bir şölene dönüşür. Topuklu ayakkabılar çok çeşittir. Ve her geçen gün farklı modeller çıkmaktadır. Her modelin bir beğeneni olduğunu düşünürsek, modellerin artarak çoğalacağı kesindir. İnce bant topuklu ayakkabı, kalın bant topuklu ayakkabı, taşlı ve taşsız ve daha yüzlerce model. Dolgu topuklu yada demir topuk da tercih edilen modeller arasındadır.

ayakkabı Ayakkabı ve Çanta Seçimi

Ayakkabıların en büyük tamamlayıcısı tabii ki çantalardır. Çanta seçiminde de dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır.  Çantanızın boyutu, rengi, ham maddesi, dokusu çok önemlidir. Özel bir geceye katılıyorsanız, kocaman bir lastik çanta kullanamazsınız. Daha zarif ve küçük formlarda çantalar tercih etmelisiniz. Yine gündüz bir yere gidiyorsanız, minik bir gece çantası kullanamazsınız. Dikkat etmek gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

 1. renkli orta topuklu ayakkabıları çok beğeniyorum. Abiyelerin altına yakıştığı gibi günlük kıyafetlere de çok uyumlu oluyor. Pantolon ve eteklerin altına gibi

 2. Koyu renkli elbiselerin altına pembe ya da kırmızı topuklu ayakkabıları çok yakıştırıyorum. Aykırı renklerin uyumu muazzam

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Karşılaştığınız olaylardan etkilenebilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla karşılaşmak sizi heyecanlandıracak ve duygularınız derinleşecek. Farklı çevreler ve yabancılar ile birlikte olmak isteyebilirsiniz ancak davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Aslında dostlarınız ile birlikte olmak size daha iyi geliyor. Sevdiğinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Büyüklerinizle ilgili duygusal izler bırakmış konuları hatırlayabilir ve şimdiki bilginizle yeniden yorumlayabilirsiniz. Böylece düşünceleriniz ve hayata bakış açınız tamamen değişebilir ve buna bağlı olarak davranışlarınızı da değiştirebilirsiniz. Bugün çevre gezilerine çıkabilir, katılacağınız davetlerde eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Dedikodular ve öğreneceğiniz bilgiler, düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak. Fakat sabırlı ve dirayetli davranacaksınız. Böylece olayların gelişmesini izleyebilirsiniz. Eviniz veya iş yerinizde tadilat, tamirat işleri yapmanız gerekebilir.
İKİZLER BURCU YORUMU
Olayların çok hızlı değiştiğini düşünebilirsiniz. Aslında burçların arasında sizin kadar değişen zamana ayak uydurabilecek başka kimse yok. Sadece aceleci ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmanız gerekiyor. Daha hızlı olmaya çalışmayın. Şu aralar çevrenizdeki herkes size çok yavaş gelebilir ve tahammülsüz olabilirsiniz. Özellikle sevdiğinize anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Bu arada kendinizi mutlu edecek alışverişler yaparken harcamalarınıza özen gösterin. Bütçenizi fazla aşmayın.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün çeşitli organizasyonlara katılabilir, gittiğiniz eğlence yerlerinde bir süredir görmediğiniz tanıdıklarınıza rastlayabilirsiniz. Ayrıca uzaklarda yaşayan arkadaşlarınız ve yakınlarınız ziyaretinize gelebilir ve birlikte eğlenceli organizasyonlar yapabilirsiniz. Eviniz, aile bireyleri, çocuklar ve kardeşlerinizle ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak onlara gereken ilgiyi gösterecek ve sorunlarını çözmelerine yardımcı olacaksınız. Tartışmalardan uzak durmayı başarabilir ve projelerinizi gerçekleştirmek için araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
Yakınlarınızın ziyaretine gidebilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine katılabilir, isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu arada karşılaştığınız bazı olaylar düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak ve eski düşünceleriniz ortaya çıkacak. Kafanızı karıştıran konulardan uzaklaşmak için sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Zaten kafanız karışık olduğu zaman karar vermek pek sağlıklı değil. Bu dönem karar değiştirmek yerine gelişmeleri beklemek için daha uygun. Bu arada eski fikirleriniz değişebilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
İstekleriniz giderek yükseliyor ve zaman zaman tahammülsüz bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat sabırlı ve dirayetli davranacaksınız. Moralinizi bozan durumlar olabilir ve duygusal bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat arkadaşlarınızın fikirleri ve bilgisine güvendiğiniz kişilerin önerilerini ciddiye alacak ve duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Eski projeleriniz şimdi karşınıza çıkabilir ve daha önce yarım bıraktığınız işleri tamamlamak için harekete geçebilirsiniz. Bugün eviniz ile ilgilenebilir, dolaplarınızı düzenleyebilir ve sevmediğiniz nesnelerden kurtulabilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün büyükleriniz ile ilgilenmeniz gerekebilir ve eski günleri hatırlayabilirsiniz. Ancak dışarı çıkmak size daha iyi gelecek. Çevre gezilerine çıkabilir, dostlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu arada geleceğe yönelik projelerinizi dostlarınıza anlatabilir ve sevdiklerinizin desteğini alabilirsiniz. Gelişmeler beklediğinizden daha farklı olabilir fakat dostlarınızın ilgisi ile iyi duygularınız uyanacak. Bu arada yabancılar ile ilişkilerinize özen göstermeniz gerekiyor. Davranışlarınıza dikkat edin ve sorunları büyütmekten kaçının.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
İsteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyacaksınız ve sevdiğinizi etkileyeceksiniz. Söylemek istediklerinizi güzel ifade edeceksiniz ve çevrenizdeki kişileri etkileyeceksiniz. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, hareketli ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Şimdiye kadar söylemek istediğiniz halde bir türlü ortaya koyamadığınız fikirlerinizi rahat ve güzel bir biçimde ortaya koyacaksınız. Yeni tanıştığınız kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilir, kendinizi iyimser hissedebilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Bugün alacağınız haberler ve karşılaştığınız kişiler bilinçaltınızı uyandırabilir ve eski fikirlerinizi hatırlayabilirsiniz. Özellikle büyükleriniz ile iletişiminiz güçlü olacak. Önem verdiğiniz kişiler ve konular ile ilgilenebilirsiniz. Gelenekleri araştırabilirsiniz ve bu sırada karşılaşacağınız yabancılar ile yapacağınız sohbetler sırasında öğreneceklerinizden etkilenebilirsiniz. Projelerinizi gözden geçirebilir ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular
duyabilirsiniz. Bir arkadaşınızdan alacağınız teklif sizi heyecanlandırabilir.
KOVA BURCU YORUMU
Kendinizi pek rahat hissetmiyor olabilirsiniz ve fikirlerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Aslında söylemek istediğiniz pek çok düşünceniz olabilir ve büyüklerinizin sizi engellediği duygusu içine girebilirsiniz. Şimdilik olayların gelişmesini bekleyin ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Kafanızı karıştıran konuları sevdiğinize anlatabilirsiniz ve dostlarınızın desteğini alabilirsiniz. Böylece karmaşık düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz ve olaylara daha yapıcı bir yönden bakabilirsiniz. Dikkat gerektiren konularda tedbirli olmanız gereken bir zaman...
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Verification: 197d1fde147e3b28