2018’in Şık İspanyol Paça Jean Trendi

2018’in Şık İspanyol Paça Jean Trendi

2018’in Şık İspanyol Paça Jean Trendi

İspanyol paçalar 70’li yıllardan gelen, zaman zaman hayatımızı etkisi altına almış unutulmaz moda trendleri arasında yer alıyor. Rahat kullanımıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan ispanyol paça jean modası hem tarihin tozlu sayfalarının hem de günümüz modern dünyasının en sevilen akımı.2018’in_Şık_İspanyol_Paça_Jean_Trendi_nazende 2018’in Şık İspanyol Paça Jean Trendi

Bedeninize Uygun Tasarımlar Tercih Edin

İspanyol paça pantolonlar her ne kadar kullanımı basit ve her daim trendy olsa da kilo bakımından da oldukça riskli parçalardır. Eğer kilonuz standart ölçülerde değilse yani çok zayıf yada kilolu iseniz ispanyol paça pantolonlar sizin için uygun olmayabilir. Bu tip durumlarda ispanyol paça pantolonlarınızın ne dar ne de bol olması gerekir. Standart ölçülerde yapılmış ne dar ne bol olan bir ispanyol paça pantolon vücut hatlarınızı olduğundan daha iyi gösterecektir.2018’in_Şık_İspanyol_Paça_Jean_Trendi_nazende 2018’in Şık İspanyol Paça Jean Trendi

İspanyol Paça Jean ve Ayakkabı Seçimi

İspanyol paça pantolonlar arasında biraz daha aykırı modeller olan kısa paçaları tercih edecekseniz dikkat etmeniz gereken en önemli detay ayakkabı seçimidir. Doğru bir kombin yapmak istiyorsanız kullanımı çok daha zor olan kısa paça ispanyol pantolonlarınıza uygun ayakkabı seçimini yapmalısınız. Eğer yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi maskülen bir kombin yapmak istiyorsanız oxford modeli ayakkabılar sizin için uygun olacaktır.

İspanyol Paça Pantolonla Kazak Kullanımı

İspanyol paça pantolonların en yaygın olarak kullanıldığı mevsim olan kış aylarında en rahat kombinleyebileceğiniz kıyafetler kazaklardır. Eğer kısa paça ispanyol pantolon tercih edecekseniz kazağınızın uzun olması kombininizi daha iyi gösterir. Dilerseniz bu kışlık kombini yüksek topuklu bot ya da ayakkabılarla da tamamlayabilirsiniz. Süet manto ile kombininizi tamamlayabilir, 70’lerin modasını günümüze gayet modern bir görünümle bağdaştırabilirsiniz. Uzun kolyeler gibi şık fakat sade aksesuarlar da sizin giyim zevki konusundaki izlenimlerinizi güçlendirecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

 1. Her yerde dar pantolon görmekten bıktım. Sanki slim pantolon dışında pantolon satışı yok. İspanyol paçalı pantolonları da çok severim.

 2. 90’lı yıllarda ispanyol paça pantolonlar çok modaydı. Geçtiğimiz sene yine çok gördüm bu modelleri. Demek yine moda olmuş çok severek giyiyorum bu pantolonu

 3. İspanyol paça pantolonlar bence demode oldu şuan zincirli kargo pantolonlar gençlerin trendleri arasında yerini aldı Hem salaş ve rahat olması hemde aykırı gençlik felsefesine ait olması nedeniyle gençler arasında tercih edilen pantolon modelleri arasında ben şahsen ne İspanyol paça nede zincirli kargo pantolonunu tercih ederim benim tercih edeceğim model genelde mon tarzı salaş kot pantolon olacaktır.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Bir taraftan olayların sizi zorladığını düşünebilirsiniz ve yoğun duygular hissedebilirsiniz. Ancak isteklerinizin yaratacağı heyecana kendinizi bırakabilirsiniz. Sabırlı ve sakin davranmayı başaranlar için keyifli bir gün. Dikkatinizi kendinize odaklayabilir ve geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Çeşitli seyahatler yapabilir, kendinizi yenilemek için gayret gösterebilirsiniz. Hareket halinde olanlar arkadaş olabilecekleri zeki ve donanımlı kişiler ile karşılaşabilirler.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Farklı kültür ve felsefeye sahip olan kişilerle birlikte olabilirsiniz. Olaylara ve insanlara bakış açınız değişiyor. Ancak detaylara fazla takılı kalmayın ve ayrıntıların dağıtıcı etkisinden uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz yatırımları gözden geçirecek ve dikkatinizi kendinizin dışında gelişen olaylara yönelteceksiniz. Seyahatler ve çevre gezileri keyfinizi yerine getirecek. Bazı olaylar karşısında alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat kendinizi duygulara kaptırmayacaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve ciddi konular ile ilgilenebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz halsizlik ve isteksizlik gün içinde dağılacak ve dikkatinizi önem verdiğiniz konulara odaklayacaksınız. Üstelik yaşlı kişiler, patron ve otoriteyi temsil eden kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız. Böylece sabırsızlığınız azalacak ve yakınlarınıza karşı anlayışlı davranacaksınız. Yapmanız gereken işler ve daha önce almış olduğunuz sorumluluklar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün sabırlı ve disiplinli davranacaksınız.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kendi üzerinizde oluşturduğunuz disiplin çevrenizi etkileyecek. Özellikle büyükleriniz sizi takdir edecek. Bu arada kafanızın karışıklığı yüzünden sağlığınız kolay etkilenebilir. Fakat iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olduğunuz için sağlık sorunları ile kolay başa çıkabilirsiniz. Sadece dikkatinizi odaklamanız biraz zor olabilir. Bu nedenle dikkat gerektiren işleri sonraya erteleyin ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Eğlenceli ortamlar ve açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçirecek ve keşif gezileri yapacaksınız. Özellikle yatırıma yönelik yaptığınız araştırmalar ve çalışmalarınızı bugün gözden geçirebilirsiniz. Yenilikler ve her türlü zenginlikler dikkatinizi çekecek. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanların bütün dikkati yatırıma yönelik olabilir. Aynı zamanda kendinizi yenilemek, evlenmek, çocuk sahibi olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Fakat saygı duyduğunuz kişilere karşı daha dikkatli davranın. Detaylar dikkatinizi dağıtabilir.
AKREP BURCU YORUMU
Bugün kendinizle meşgul olacaksınız. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve parasal sorunlarınız olabilir. Daha doğrusu parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Harcama yaparken bütçenizi fazla aşmamaya özen gösterin. Bu arada arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan borç alabilir veya yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmayın. Özellikle sevdiklerinize karşı biraz anlayışlı davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirdiğiniz için sevdiğiniz içerleyebilir.
YAY BURCU YORUMU
Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve önem verdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Disiplinli ve ciddi tavırlarınız ile büyüklerinizi etkileyebilirsiniz. Özellikle burcun son on günlük devresinde doğmuş olanlar, hiçbir zaman olmadıkları kadar sabırlı ve dirayetli olacaklar. Uzun zamandır görmediğiniz büyükleriniz ile ilgilenebilir, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Katılacağınız davetlerde önemsediğiniz dostlarınızla karşılaşabilir ve ilişkilerinizi pekiştirebilirsiniz. Bugün hareketli ve verimli bir gün geçireceksiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Değiştirmek istediğiniz alışkanlıklarınızın sizi zorladığını düşünebilir ve yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Veya bunlar hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Daha önce sizde korku uyandıran konular artık aynı etkiyi yaratmayacak ve önemini kaybedecek. Bunun yerine daha başka şeyler önem kazanıyor. Bu arada hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkileri zorlamasanız iyi olacak. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Aslında çözümleyici ve dikkatli bir tutum içinde bulunacaksınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Verification: 197d1fde147e3b28