2017 Burnu Açık Bot Modelleri - Nazende

2017 Burnu Açık Bot Modelleri

2017 Burnu Açık Bot Modelleri

Kıyafetlerde olduğu kadar ayakkabı seçimlerde kombinler de oldukça önemlidir. Kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olan ayakkabılar her mevsim farklı tarzlarda hazırlanmış olan model seçenekleri sayesinde kullanacağınız modelleri tercih etmenizi sağlamaktadır. Farklı tarzlarda seçimler yapmak isteyenler için 2017 burnu açık bot modelleri etkileyici tercihler yapılmasını sağlamaktadır.

Platform topuk, çivi topuk, dolgu topuk veya düz tercih edebileceğiniz burnu açık olan bot modelleri bahar aylarında kombinlerinizde daha şık ve etkileyici görünümler oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Koyu veya açık renk seçenekleri olduğundan her model için farklı renklerle tercihler yapılabilir. Ayrıca kullanılan malzemelere göre değişen yapılar tercih ettiğiniz kıyafetleri uyumlu olacak model seçimleri için sizlere yardımcı olmaktadır.

Şık Ve Zarif Bot Modelleri

Sezon da ön plana çıkan açık burun bot modelleri özellikle elbise altına veya pantolon altına tercih edebileceğiniz kullanışlı ayakkabı seçenekleri arasında yer almaktadır. Bahar aylarında bot kullanmak isteyenlerin tercihlerini oluşturan burnu açık şekilde hazırlanmış olan bot modellerinde sade veya gösterişli seçimler yapılabilir.

Bot seçimlerinde özellikle zarif görünmek isteyenlerin tercihleri için 2017 yılının koleksiyon seçenekleri arasında farklı tarzlara uygun seçenekler yer almaktadır. Kısa veya uzun model seçenekleri bulunduğundan özellikle tarzınıza uygun yapıda seçimler yapma bahar aylarında dilediğiniz her durumda bot kullanmanız için etkili olmaktadır. Renk seçeneklerinin ve çeşitlerin bol olması her kombinde tercih edeceğiniz farklı seçeneklere ulaşmanızı sağlamaktadır.

Açık Burunlu Topuklu Botlar

Özellikle kısa boylu bayanlar için topuklu ayakkabı seçimleri her zaman daha zarif ve uzun görmelerini sağlamaktadır. Bu nedenle tercih edebileceğiniz her tür ayakkabı seçeneğinde topuklu modeller üzerinden tercihleriniz yaparak daha zarif olduğu kadar uzun görünüme sahip olabilirsiniz. Yaz koleksiyonu arasında yer alan burnu açık topuklu botlar özellikle bahar aylarında tercih edebileceğiniz seçeneklere ulaşmanızı sağlamaktadır.

Bağcıklı veya fermuarlı bot modellerinde özellikle burun kısmının açık olması yazın bot giymenizi sağlamaktadır. Kısa bot modellerinde dolgu topuk veya platform topuk tercihler günlük kullanım için uygun olurken daha zarif görünmek isteyenler için özellikle çivi topuk seçenekleri üzerinden seçimler yapılabilir.

2017-Burnu-Açık-Bot-Modelleri-2-150x150 2017 Burnu Açık Bot Modelleri 2017-Burnu-Açık-Bot-Modelleri-2-150x150 2017 Burnu Açık Bot Modelleri 2017-Burnu-Açık-Bot-Modelleri-2-150x150 2017 Burnu Açık Bot Modelleri 2017-Burnu-Açık-Bot-Modelleri-2-150x150 2017 Burnu Açık Bot Modelleri 2017-Burnu-Açık-Bot-Modelleri-2-150x150 2017 Burnu Açık Bot Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün iletişim trafiğiniz hareketli olacak. Çeşitli seminerler, toplantılar ve iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Henüz kararlarınızı uygulamaya başlamamış olsanız bile dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız ve kendinizi bugün daha iyi hissedeceksiniz. Eski dostlarınız ile ilgili alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Belki de fikirlerinizi tamamen değiştirebilirsiniz ve eski dostlukları canlandırabilirsiniz. Özgür olmak ve düşüncelerinizi gerçekleştirmek için dayanılmaz arzular duyabilirsiniz. Fakat şimdilik gelişmeleri akışına bırakacaksınız.
BOĞA BURCU YORUMU
Bugün yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve onlara yardımcı olmak için bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Fakat kendinizi iyi hissedeceksiniz ve sevdiklerinize yardımcı olmaktan keyif alacaksınız. Böylece ilişkileriniz daha sıcak olacak. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve karşılaştığınız bazı olaylar sizi heyecanlandıracak ve hayal gücünüz uyanacak. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz ve arkadaşlarınız ile birlikte çeşitli hayaller kurabilirsiniz. Ayrıca hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için yoğun bir gün...
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
İş nedeniyle veya bir yakınınızın size ihtiyacı olduğu için seyahate gidebilirsiniz. Fakat yolculuğun amacı her ne olursa olsun hayal gücünüzü harekete geçirecek. Yolculuk sırasında karşılaştığınız kişilerden etkilenebilir ve kendi davranışlarınızın farkına varabilirsiniz. Güç, iktidar, zenginlik ve başarılı olmak istediğiniz bir dönem... Kariyeriniz ve sosyal statünüzü yükseltmek için kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Ancak bunun için daha fazla çalışmanız gerekebilir. Aslında şansınız yükseliyor ancak bazı detayları gözünüzde büyütme ihtimaliniz var. Ayrıntılar ile çok fazla ilgilenmeyin ve isteğinize odaklanın.
ASLAN BURCU YORUMU
Sabah saatlerinde duygularınız derinleşecek ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen farklı istekler ve özellikle geçmişte yaşadığınız olaylar yoğunlaşmanıza neden olacak. Anneniz ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Fakat gün içinde karşılaşacağınız kişiler ve olaylar sizi heyecanlandıracak ve sürprizler harekete geçmenize yardımcı olacak. Bu arada dikkatli, planlı ve çözümleyici tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Yeni projeler yapabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Bugün yapacağınız teklifler ve sunumlar sırasında heyecanınızı denetlemeniz zor olabilir. Fakat sizin heyecanınız ve canlılığınız çevrenizi de etkileyebilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün dikkatinizi sağlığınıza ve sağlık konularına odaklayacaksınız. Kaygılarınız yüzünden duygusal gerilim hissedebilirsiniz. Endişelerinizi çevrenize yansıtmayın ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen kaygı ile davranmayın. Özellikle sevdiklerinize karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Aslında meydana gelen olaylar hayal gücünüzü uyandırıyor ve idealleriniz değişiyor. Ancak bu değişimden sevdikleriniz pek memnun olmayabilir. Stratejinizi değiştirebilirsiniz ve etkileyici olabilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne yoğun duygular ile başlayabilirsiniz. Gelişen olaylar karşısında isteklerinizin gerçekleştiği duygusu içine girecek ve çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Şimdiye kadar farkında olmadığınız önemli ayrıntıları görecek ve bu durumu fırsata dönüştüreceksiniz. İyi duygunuz sayesinde şansınız giderek yükseliyor. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Hayal gücünüzü uyandıran gelişmeler olacak ve geleceğe yönelik yepyeni idealler içine gireceksiniz. Sözü geçen saygın kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Onların desteğini alabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacak ve düşüncelerinizi kararlı bir biçimde ortaya koyacaksınız. Bugün kendinizi güçlü ve heyecanlı hissedeceksiniz. Karşılaştığınız sürpriz gelişmeler ve ilginç kişiler duygularınızı harekete geçirecek. Bu arada şüpheci bir tavır içinde olabilirsiniz ancak kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmayın ve hayal gücünüzü olumlu yönde kullanın. İsteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz ve yapıcı tutumunuz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. İlginç fikirleriniz olabilir ve farklı organizasyonlar ilginizi çekebilir. Atılım yapmak için kuvvetli arzularınız olabilir fakat şimdilik araştırmanız gerekebilir.
OĞLAK BURCU YORUMU
Çocuklar, kardeşler veya arkadaşlarınız davranışları ve söyledikleri sözler kafanızı karıştırabilir. Bu arada yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve akıl yürütmek yerine sezgilerinize güvenin. İçinizden yükselen sese kulak verirseniz, başarılı olacaksınız. Aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. Meydana gelen olaylar sizin düşündüğünüz gibi olmayabilir. Aslında fikirlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz ve bugün dostlarınızın tavsiyesini dinleyebilirsiniz. İlginç kişiler dikkatinizi çekecek.
KOVA BURCU YORUMU
Güne heyecanlı başlayacaksınız. Sürprizler sizi canlandıracak... Bütün dikkatinizi yatırıma odaklayabilir, geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli projeler yapabilirsiniz. Ev, araba almak veya iş kurmaya yönelik arzular duyabilirsiniz. Bu nedenle araştırmalar yapabilir, isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Bu arada hırslı ve sabırsız bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermeniz gerekiyor. Hem arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız, hem de kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Ancak baskı hissettiğiniz konular ve bazı fikirlerinizi değiştirmeye zorlayan durumlar yüzünden sağlık sorunları çıkabilir. Fakat yaşam enerjiniz yüksek ve sorunları kolay atlatabilirsiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Verification: 197d1fde147e3b28